Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Dynamiczny wzrost w odpowiedzi na regulacje CSRD
Wprowadzenie dyrektywy CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive) znacząco zwiększyło zapotrzebowanie na narzędzia do raportowania w obszarze zrównoważonego rozwoju i ESG. Nowe przepisy nakładają na duże przedsiębiorstwa i podmioty o znaczeniu publicznym obowiązek szczegółowego przedstawiania działań związanych z odpowiedzialnością środowiskową i społeczną. W związku z tym rok 2025 zapowiada się dla Envirly jako czas dynamicznego rozwoju.
„Rynek compliance ESG rozwija się w zawrotnym tempie. Firmy odczuwają rosnącą presję raportowania, nie tylko ze strony regulatorów, ale także partnerów biznesowych. Nasze rozwiązanie, które łączy technologię z doradztwem, daje firmom narzędzia do efektywnego zbierania danych z całego łańcucha wartości i ich kompleksowej analizy” - podkreśla Mateusz Masiak, CEO Envirly.
Technologia i doradztwo - idealne połączenie
W złożonym świecie raportowania ESG sukces osiągają ci, którzy potrafią połączyć nowoczesną technologię z ekspercką wiedzą. Envirly oferuje rozwiązania dostosowane do potrzeb firm na różnych etapach transformacji ESG. Platforma umożliwia raportowanie, zgodne z CSRD i ESRS, analizę podwójnej istotności, śledzenie śladu węglowego oraz raportowanie w ramach CBAM (Carbon Border Adjustment Mechanism).
„Intensywnie rozwijamy nasze zespoły, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku ESG. Envirly tworzą eksperci z dziedzin ochrony środowiska, technologii i zarządzania, co pozwala na kompleksowe wsparcie naszych klientów” - zaznacza Weronika Czaplewska, wiceprezeska Envirly.
Rozwój międzynarodowy i zaufanie kluczowych partnerów
Ekspansja na rynki czeski i rumuński to efekt dynamicznego rozwoju Envirly, napędzanego rosnącym zapotrzebowaniem na usługi oferowane przez firmę. Obsługuje ona już ponad 250 klientów oraz współpracuje z ponad 75 kluczowymi organizacjami. Zespół Envirly, liczący 40 doświadczonych ekspertów, każdego dnia wspiera firmy w skutecznym realizowaniu wymogów regulacyjnych oraz wdrażaniu praktyk ESG.
Polski biznes na globalnej scenie ESG
Sukces Envirly udowadnia, że polskie firmy technologiczne z powodzeniem konkurują na rynkach międzynarodowych. Dzięki połączeniu technologii, doradztwa oraz zdolności do szybkiej adaptacji na zmieniające się regulacje, Envirly wyrasta na kluczowego lidera w obszarze ESG. Rok 2025 to dopiero początek - nadchodzące wdrożenie dyrektywy CSRD i rosnące potrzeby przedsiębiorstw otwierają przed Envirly perspektywę dalszego dynamicznego rozwoju i kolejnych sukcesów.
Źródło informacji: Envirly
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 17.01.2025, 14:49 |
Źródło informacji | Envirly |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
Image
Eksperci MIWO: Polacy spędzają w budynkach 90 proc. swojego życia, powinni tam mieć komfortowe warunki PAP
Polacy spędzają w budynkach nawet 90 proc. swojego życia, ale także 90 proc. wszystkich pożarów ma miejsce w budynkach mieszkalnych. 71 proc. osób odczuwa problem hałasu w swoich domach, a budynki zużywają ok. 40 proc. energii w skali całej gospodarki - wynika z raportu „Przyjazne mieszkanie. Jak zapewniać Polakom oszczędne, bezpieczne i komfortowe mieszkania na lata” opracowanego przez ekspertów MIWO. Raport zawiera także diagnozę, w jaki sposób zapewnić w nich oczekiwany komfort.- 16.01.2025, 16:06
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Polska aplikacja MoodMon pomoże w leczeniu depresji i choroby afektywnej dwubiegunowej PAP
Polska aplikacja MoodMon zwyciężyła w międzynarodowym konkursie Bupa Eco-Disruptive 2024, którego celem jest wspieranie startupów tworzących innowacje dla systemu opieki zdrowotnej. Oprogramowanie, oparte na sztucznej inteligencji, pozwala monitorować osoby z problemami psychicznymi: nawracającą depresją i chorobą afektywną dwubiegunową.- 16.01.2025, 10:00
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: PAP MediaRoom