Newsletter

Nauka i technologie

„Sektor kosmiczny a współpraca z przedsiębiorcami” - zaproszenie na konferencję online

13.10.2021, 14:14aktualizacja: 13.10.2021, 14:43

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PAP - kadr z filmu
Fot. PAP - kadr z filmu
Czy polskie firmy mają szansę podbić przestrzeń kosmiczną? Jak sektor kosmiczny może przyczynić się do stworzenia nowego modelu rozwoju polskiej gospodarki opartej na wiedzy, innowacjach oraz postępie technologicznym? Jak przedsiębiorcy mogą efektywnie wykorzystać szanse, które stwarza Krajowy Program Kosmiczny?

Tym zagadnieniom poświęcona będzie konferencja online pt. „Sektor kosmiczny a współpraca z przedsiębiorcami” organizowana przez Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, która odbędzie się 14 października o godz. 11:00.

Konferencja jest kolejną odsłoną projektu „Idea Rozwoju Biznesu” - cyklu informacyjno-edukacyjnych wideokonferencji dotyczących pakietu rozwiązań przygotowanych przez rząd, wspierających przedsiębiorców w pokonywaniu trudności w prowadzeniu działalności gospodarczej, spowodowanych pandemią.

Głównym partnerem wydarzenia jest Polska Agencja Kosmiczna, której misją jest wspieranie rozwoju polskiego przemysłu kosmicznego, wzrost innowacyjności i konkurencyjności polskich przedsiębiorstw z tego sektora oraz łączenie świata biznesu i nauki.

Zapraszamy do obejrzenia konferencji pod tym linkiem.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 13.10.2021, 14:14
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ