Pobierz materiał i Publikuj za darmo
(Zdjęcia: http://photos.prnewswire.com/prnh/20151117/288149)
Co roku ponad tysiąc architektów oraz studentów architektury bierze udział w spotkaniach T Meetings, w których uczestniczą najważniejsze osobistości sektora architektonicznego oraz budowlanego. Dyrektor działu marketingowego Düzcam Group, Pani Ebru Sapoglu wyraziła duże zadowolenie z zainteresowania, z jakim spotkały się panele T Meetings, a podczas swojego przemówienia wygłoszonego w trakcie T Meetings, celebrowała Światowy Tydzień Architektury, święto architektów, którzy projektują nasze przestrzenie mieszkalne i ożywiają miasta.
Architekt Winy Maas, przemawiający gościnnie w ramach T Meetings, w trakcie swojego wystąpienia zatytułowanego "Co Dalej?", powiedział, że jest bardzo zadowolony z faktu, że ma możliwość projektowania i udoskonalania przestrzeni mieszkalnych.
Maas, który twierdzi, że w swoich projektach korzysta głównie ze szkła, podkreślał, że budynki przyszłości powinny być przejrzyste, oddychające, po czym dodał: "Problem musi zostać rozwiązany poprzez spekulacje odnośnie przyszłości. Krytyka stanowi bardzo istotny element architektury, a konstruktywna krytyka stymuluje dynamiczną architekturę".
Maas, rozpoznawalny architekt, który ma na swoim koncie wiele udanych prac nie tylko w dziedzinie architektury, ale również w dziedzinie architektury krajobrazu oraz urbanistyki, jest oficjalnym partnerem biura architektonicznego MVRDV. Wśród najnowszych projektów realizowanych przez biuro prowadzone przez Maasa znajdują się między innymi: Rotterdam - Hala Marketowa, Paris - PushedSlab, Schijndell - Szklana Farma, Bordeaux - Master Plan for BastideNiel, SuffolkBalancingBarn.
Podczas jednego z pierwszych paneli T Meetings, będącego częścią uroczystości Światowego Tygodnia Architektury, Sisecam Duzcam miała przyjemność gościć Sou Fujmoto, jedną z wiodących postaci architektury współczesnej. Fujimoto, który przez Wall Street Journal został nagrodzony tytułem "Największego innowatora roku" w dziedzinie architektury, wygłosił przed blisko tysiącem uczestników prezentację zatytułowaną "Pomiędzy Naturą i Architekturą".
Sisecam Duzcam
Sisecam Duzcam działająca w ramach Sisecam Group, światowego gracza sektora szklarskiego, jest liderem rynku szklarskiego w Turcji oraz jednym z dwóch największych producentów w Europie. Sisecam Duzcam jest drugim największym producentem szkła płaskiego w Europie i piątym największym na świecie, który swoje działania operacyjne prowadzi na rynku lokalnym w miejscowościach, takich jak Kirklareli, Mersin, Bursa i Ankara oraz międzynarodowym, w krajach takich jak Bułgaria, Rumunia, Niemcy, Słowacja, Węgry, Rosja oraz Egipt.
Sisecam Duzcam prowadzi swoją działalność w zakresie czterech podstawowych grup produktów: "szkło podstawowe" (szkło płaskie, kryształy, lustra, szkło laminowane, szkło powlekane, szkło wykorzystywane w projektach architektonicznych), "szyby samochodowe", "szkło energetyczne" oraz "wyroby ceramiczne", co daje jej możliwość aktywnego zaangażowania w sektorze budowlanym, motoryzacyjnym, energetycznym, ceramicznym, meblowym oraz rolniczym.
Sisecam Duzcam prowadzi swoją działalność, przez cały czas starając się zwiększać swoje kompetencje oraz dostarczać wysokiej jakości produkty, które będą w stanie zaspokoić zapotrzebowania klientów na rynkach docelowych. Ponadto firma nieustanie stawia na rozwój nowych technologii oraz metod oszczędzania energii, których głównym celem jest ochrona środowiska naturalnego.
www.sisecamduzcam.com
Źródło: Sisecam Flat Glass
KONTAKT:
Corporate Communications
Aysegul Guven
tel. +90-212-350-5149
e-mail: ayguven@sisecam.com
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
Data publikacji | 18.11.2015, 11:12 |
Źródło informacji | PR Newswire |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |