Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska polska marka odzieży Fair Trade KOKOworld postanowiła zwrócić uwagę mediów i opinii publicznej na to miejsce, przygotowując nieszablonową sesję zdjęciową letniej kolekcji ubrań w zapierającej dech scenerii niesamowitych, białych klifów i zagrożonej natury.
Ubrania szyte w duchu etycznej mody, czyli powstałe z recyklingu, ekologicznych materiałów i przede wszystkim wspierające lokalne rękodzieło z całego świata, zostały zaprezentowane na tle przyrody, która już niedługo może zostać nieodwracalnie zniszczona. Swoim niekonwencjonalnym protestem KOKOworld chce zwrócić uwagę na to, że nasze codzienne decyzje zakupowe mogą przyczyniać się do zanieczyszczania naszej planety, o którą musimy dbać wspólnymi siłami.
KOKOworld to etyczna marka modowa, która powstała i działa w opozycji do masowego i szkodliwego przemysłu odzieżowego. Szyje ubrania w duchu Slow Fashion, walcząc z konsumpcyjnym stylem życia i wspierając lokalnych rękodzielników z całego świata.
Tomasz Wizner to fotograf od lat związany z branżą modową, prywatnie pasjonuje się ekologią i kocha przyrodę. Realizuje własne projekty i sesje zdjęciowe inspirowane ochroną środowiska. W podróżach towarzyszą mu Luna i Fart - dwa psy rasy Husky.
Monika Rybicka, oprócz bycia modelką, studiuje także architekturę krajobrazu, w związku z czym przyroda odgrywa dużą rolę w jej życiu i z przyjemnością zaangażowała się w ten niecodzienny projekt.
Efekty sesji w załączniku. Redakcje zainteresowane publikacją całego materiału prosimy o kontakt. Możemy zorganizować również wywiad z twórcami sesji.
Cała sesja na blogu https://www.kokoworld.pl/blog
Autor zdjęć: Tomasz Wizner
KONTAKT:
Jan Kremer
e-mail: jan@kokoworld.pl
-
Tomasz Drozd
tel. kom. +48 602 443 657
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
| Data publikacji | 01.06.2017, 18:19 |
| Źródło informacji | KOKOworld.pl |
| Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Ostatni tydzień naboru do EEC Startup Challenge. 16 startupów zaprezentuje się podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego
Trwa ostatni tydzień przyjmowania zgłoszeń do EEC Startup Challenge, konkursu dla innowacyjnych firm rozwijających rozwiązania o realnym znaczeniu dla gospodarki. Nabór potrwa do 27 lutego 2026 r. Finał odbędzie się podczas XVIII Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który w dniach 22-24 kwietnia 2026 r. zgromadzi w Katowicach liderów biznesu, administracji i świata finansów.- 20.02.2026, 14:39
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości
-
Rimini Street Announces Fiscal Fourth Quarter and Annual 2025 Financial and Operating Results
- 20.02.2026, 10:10
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Business Wire
-
OneRail rozwija globalną działalność inżynieryjną wraz z otwarciem nowego oddziału w Polsce
Ekspansja pozwala zwiększyć innowacyjność w zakresie produktów oraz skalę zdolności technicznych w celu wyjścia naprzeciw szybko rosnącemu zapotrzebowaniu ze strony przedsiębiorstw.- 20.02.2026, 09:07
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Business Wire
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ