Pobierz materiał i Publikuj za darmo

„Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że możemy kontynuować wprowadzanie na rynek doskonałych interaktywnych paneli dotykowych, których najnowszą odsłoną jest seria 68. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów seria ta może być uzupełniona o moduł pozwalający na bezprzewodowe udostępnianie wyświetlanych treści na dowolne urządzenie połączone z tą samą siecią co ekran. Zdecydowanie usprawnia to pracę zespołową, zarówno w biznesie, jak i edukacji: Dzięki wprowadzeniu rozdzielczości 4K oraz wybraniu technologii czujników podczerwieni rozpoznających 20 punktów dotyku jednocześnie, użytkownicy zyskują najwyższej klasy sprzęt zapewniający płyny dotyk przy doskonałej jakości obrazu” - mówi Mariusz Kuczyński, dyrektor generalny iiyama Polska.
Rozmiar ma znaczenie
Przekątne nowych paneli LFD (Large Format Display) iiyama to kolejno 65, 75 i 86 cali. Wszystkie monitory wyświetlają obraz w rozdzielczości 4K równej 3840 x 2160. Oznacza to, że na ekranie zmieścić można dokładnie 4 razy więcej treści niż w przypadku paneli o analogicznych rozmiarach, ale działających w rozdzielczościach Full HD.
Model o najmniejszej przekątnej, czyli ProLite TE6568MIS-B1AG doskonale sprawdzi się w mniejszych salach konferencyjnych, podczas prezentacji i pracy zespołowej. Największy monitor o przekątnej 86 cali, ProLite TE8668MIS-B1AG, to urządzenie dedykowane dużym salom wykładowym w szkołach i uczelniach wyższych, natomiast ProLite TE7568MIS-B1AG to model pośredni o przekątnej 75 cali, równie funkcjonalny co pozostałe monitory, a przy tym bardzo uniwersalny.
Obraz jak malowany
Wysoką jakość obrazu zapewniają matryce wykonane w technologii IPS. Wyświetlane kolory są żywe i nasycone, a kąty widzenia szerokie. Na jakość obrazu wpływa również wysoka jasność - 350 cd/m2 w przypadku modeli ProLite TE6568MIS-B1AG oraz ProLite TE7568MIS-B1AG i aż 375 cd/m2 w największym ProLite TE8668MIS-B1AG. Kontrast na poziomie 1200:1 oraz powłoka antyrefleksyjna AG naniesiona na ekrany uzupełniają doskonałą specyfikację.
Funkcjonalność to priorytet
Nowe panele iiyama z serii 68-ej to monitory dotykowe, które pozwalają na swobodną interakcję z wyświetlanymi materiałami. Każdy z debiutujących na rynku ekranów rozpoznaje do 20 punktów dotyku jednocześnie. Obsługa dotykowa realizowana jest za pomocą czujników podczerwieni, co gwarantuje jej wysoką precyzję.
Urządzenia mają zaimplementowany system operacyjny bazujący na Androidzie, w którym na pierwszy plan wysuwa się oprogramowanie Note. To ono umożliwia tworzenie notatek za pomocą ekranu dotykowego, które mogą być dalej udostępniane poprzez usługi w chmurze. Panele mają także wbudowaną przeglądarkę internetową, co pozwala na wzbogacanie treści wykładów czy prezentacji o aktualne wydarzenia czy treści pobierane z sieci. Jako opcja dostępny jest także moduł Wi-Fi, który pozwala na udostępnianie treści z dowolnego i na dowolne urządzenie połączone z tą samą siecią co ekran.
Materiały audiowizualne mogą być wyświetlane z zewnętrznej pamięci USB lub z pamięci wbudowanej, co oznacza brak konieczności korzystania z komputera. Panele wspierają oprogramowanie Microsoft Office, co zapewnia dużą kompatybilność z różnymi formatami zapisu dokumentów. Urządzenia wyposażono w trzy porty HDMI, jedno gniazdo Display Port oraz złącze VGA i RCA.
Wszystkie monitory są przygotowane do pracy w trybie 24 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu, mają wbudowane głośniki, a o ich odporność dba metalowa obudowa i szklana powłoka o grubości 4 mm pokrywająca cały ekran. Mniejszy ekran można powiesić na ścianie za pomocą odpowiedniego uchwytu w standardzie VESA 600 x 400 mm, większe natomiast są kompatybilne z uchwytami montażowymi VESA 800 x 600 mm.
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 07.07.2017, 10:39 |
Źródło informacji | iiyama Polska |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
T-Mobile burzy bariery i zaprasza na dowolną kawę gratis w Żabce
Choć przełamywanie barier międzyludzkich nie jest skomplikowane, to czasem najtrudniej jest zacząć. A przecież nic tak nie sprzyja rozmowom, jak kawa! Dlatego zapraszamy wszystkich klientów, nie tylko tych, będących abonentami T-Mobile, do skorzystania z okazji – codziennie w Żabce dowolna kawa gratis, którą możesz obdarować drugą osobę.- 18.04.2025, 14:28
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: T-Mobile
-
Image
Już za tydzień XVII Europejski Kongres Gospodarczy - w rolach głównych energia, technologie, twórczy dialog biznesu i decydentów
Tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy (EEC - European Economic Congress) podąża agendą za dynamiką sytuacji geopolitycznej, która dostarcza wielu ważnych tematów do dyskusji. Co jest fundamentem bezpieczeństwa w zmieniającym się świecie i jak rozwijać się gospodarczo adekwatnie do nowych wyzwań? Od 23 do 25 kwietnia 2025 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach toczyć się będą dyskusje na szczycie, z mocną reprezentacją biznesu, w międzynarodowym gronie decydentów i praktyków. 1200 panelistów, ponad 200 sesji i rekordowe zainteresowanie uczestników - to wszystko zapowiada wyjątkową edycję największej tego typu imprezy w Europie Centralnej.- 18.04.2025, 12:18
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Biuro Prasowe EKG
-
Image
Prezes PSEW: dzisiaj wiatr wieje dla polskiej gospodarki PAP
Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej (PSEW) oraz Fundacja Wind Industry Hub (WIH) zaprezentowały „Polską strategię rozwoju przemysłu morskich farm wiatrowych”. Janusz Gajowiecki, prezes zarządu PSEW, twierdzi, że kampania inwestycyjna w morskie farmy wiatrowe nie jest porównywalna z żadnym innym przedsięwzięciem rozwojowym we współczesnej Polsce. Mówimy o skali 300 mld zł nakładów inwestycyjnych w perspektywie 2040 roku.- 18.04.2025, 09:53
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ