Pobierz materiał i Publikuj za darmo
NOWY JORK i BUKARESZT (Rumunia)--(BUSINESS WIRE)-- 8 czerwca UiPath (NYSE: PATH), wiodąca firma produkująca oprogramowanie do automatyzacji dla przedsiębiorstw, ogłosiła dzisiaj rozpoczęcie trzeciego corocznego konkursu UiPath Automation Awards 2021 mającego na celu wyróżnienie najbardziej obiecujących start-upów i scale-upów w dziedzinie oprogramowania do automatyzacji procesów dla przedsiębiorstw. Poprzez swój innowacyjny program nagród, UiPath chce umożliwić rozwój kreatywnych pomysłów biznesowych i zwiększyć możliwości rozwoju firm i przedsiębiorczych przedsięwzięć na wczesnym etapie ich działalności oraz z Europy Środkowo-Wschodniej i Turcji.
Automatyzacja ma kluczowe znaczenie dla przedsiębiorstw, które potrzebują przyspieszyć transformację cyfrową i lepiej wspierać swoich pracowników i klientów z pomocą robotów software’owych. Program UiPath Automation Awards pomaga zidentyfikować nowe technologie i produkty, które mogą mieć globalny wpływ i zrewolucjonizować większy ekosystem rozwiązań do automatyzacji. Bazując na dwóch poprzednich edycjach, które przyciągnęły łącznie ponad 400 aplikacji, konkurs wspiera utalentowane zespoły z regionu Europy Środkowo-Wschodniej i Turcji w rozwijaniu ich projektów w dziedzinie automatyzacji, pomaga skalować możliwości rozwoju i ich wpływu na rynek.
Zespoły mogą teraz zgłaszać swoje kandydatury w dwóch kategoriach:
- Start-up Automation Award – otwarty dla start-up’ów rozpoczynających działalność w fazie zalążkowej włącznie, z istniejącymi zespołami, które opracowały realny produkt automatyzacji i uzyskały finansowanie w wysokości maksymalnie do 1 mln USD. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 50 000 euro, opiekę mentorską ekspertów UiPath oraz wsparcie marketingowe i techniczne UiPath przez okres 12 miesięcy.
- Scale-up Automation Award - dla firm na wczesnym etapie rozwoju, które posiadają zespół składający się z co najmniej 4 lub więcej osób i opracowały działającą technologię automatyzacji, mają co najmniej trzech płacących klientów i uzyskały nie więcej niż 3 miliony dolarów dofinansowania. Zwycięzca otrzymuje opiekę mentorską na poziomie kierownictwa najwyższego szczebla oraz wsparcie sprzedażowe i marketingowe, w tym możliwość przedstawienia zwycięskiej technologii globalnym klientom UiPath, a także możliwość zaprezentowania rozwiązań automatyzacji w ramach UiPath Immersion Lab.
Zgłoszenia są przyjmowane w okresie od 25 maja do 1 września; finaliści zostaną wybrani przez panel sędziowski. W październiku 2021 r. finaliści zaprezentują swoje pomysły przed jury podczas finału Automation Awards, który w tym roku odbędzie się w Polsce, 20 października podczas Wolves Summit we Wrocławiu. Zwycięzcy w dwóch kategoriach zostaną ogłoszeni na żywo. Do konkursu kwalifikują się przedsiębiorstwa z regionu Europy Środkowej i Wschodniej (Albania, Białoruś, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Estonia, Grecja, Węgry, Łotwa, Litwa, Malta, Mołdawia, Polska, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Ukraina, Serbia, Czarnogóra) oraz z Turcji.
Vargha Moayed, prezes ds. strategii w UiPath, powiedział: „Znamy triumfy i wyzwania, które młode firmy napotykają w okresie rozwoju i wdrażania nowych pomysłów. Biorąc pod uwagę szybkie tempo innowacji w zakresie automatyzacji oprogramowania oraz ogromny, jeszcze niewykorzystany potencjał technologii, dzięki któremu świat może stać się lepszym miejscem, jesteśmy bardzo zmotywowani i zaangażowani w pomoc wschodzącym graczom tego obszaru w osiągnięciu przez nich pełnego potencjału i globalnej skali”.
Paul Pop, współzałożyciel i dyrektor generalny Neurolabs, zwycięzca nagrody dla start-upu w roku 2020, powiedział: „Zwycięstwo w UiPath Automation Awards znacznie przyśpieszyło nasze wejście i rozwój w obszarze automatyzacji. Zewnętrzne uznanie, które uzyskaliśmy dzięki wygranej, w połączeniu z praktycznym, fachowym doradztwem różnych zespołów UiPath, popchnęło naszą firmę do przodu i pomogło nam poruszać się po obszarze, który do niedawna był dla nas nowym terytorium”.
Dariusz Nawojczyk, dyrektor ds. marketingu w Salesbook, laureat nagrody scale-up w roku 2020, powiedział: „Zwycięstwo w UiPath Automation Awards przypomniało nam, że warto podejmować każde ryzyko myśląc o swoim pomyśle na start-up i że ciężka praca w końcu się opłaci. Konkurs jest świetną platformą startową dla scale-upów z Europy Środkowo-Wschodniej i Turcji, które chcą wyjść poza region. Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w UiPath Automation Awards 2021 - będziecie mieli świetną okazję do sprawdzenia swoich pomysłów, swojego produktu i odporności, co samo w sobie uczyni Was zwycięzcami”.
O UiPath
UiPath realizuje wizję stworzenia w pełni zautomatyzowanego przedsiębiorstwa (Fully Automated Enterprise™) – takiego, w którym firmy wykorzystują automatyzację, aby osiągnąć swój maksymalny potencjał. UiPath oferuje kompleksową platformę do automatyzacji, łącząc wiodące rozwiązanie Robotic Process Automation(RPA) z pełnym zestawem dodatkowych funkcji, które umożliwiają każdej organizacji szybkie skalowanie cyfrowych operacji biznesowych.
Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.
Źródło: UiPath
KONTAKT:
Media
Toni Iafrate
UiPath
e-mail: pr@uipath.com
-
Relacje z inwestorami
Kelsey Turcotte
UiPath
e-mail: investor.relations@uipath.com
Źródło informacji: Business Wire
Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
Data publikacji | 10.06.2021, 09:09 |
Źródło informacji | Business Wire |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |