Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Odpowiedź znajdziesz podczas tegorocznych Targów Edukacji Zagranicznej - Dni Edukacji Międzynarodowej na które Baltic Council for International Education zaprasza:
- 14 marca we Wrocławiu (Hotel Mercure, pl. Dominikański 1),
- 16 marca w Poznaniu (Andersia Hotel and Spa, pl. Andersa 3) pod honorowym patronatem prezydenta miasta Poznania,
- 18 marca w Warszawie (Hotel Radisson Blu Sobieski, pl. Zawiszy 1)
w godzinach 10:00-17:00. Wstęp na targi jest całkowicie bezpłatny, organizatorzy proszą jednak o wcześniejszą rejestrację tutaj.
„Edukacja za granicą, w każdej formie - czy to na poziomie uniwersyteckim, szkoły średniej czy letniego wyjazdu na kurs językowy - jest dostępna dla wszystkich” mówi Adam Dziedzic, dyrektor Baltic Council w Polsce. „Przykładowo, w krajach skandynawskich studiujemy za darmo, w Holandii mamy bardzo przystępne czesne i ponad 2500 kierunków po angielsku. Podobnie sytuacja wygląda w Irlandii czy Niemczech. Najlepsze uczelnie na świecie, czyli te w Wielkiej Brytanii oferują coraz nowsze formy finansowania studiów i programy stypendialne. Od kierunków artystycznych przez inżynierię czy prawo albo stosunki międzynarodowe i zarządzanie - każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta zagranicznych uczelni jest niebywale bogata, a nauka polega przede wszystkim na łączeniu teorii z praktyką. Jako absolwent jednej z holenderskich uczelni, polecam taką przygodę każdemu, a Targi Edukacji Zagranicznej do idealna okazja, by zrobić ten pierwszy krok” - dodaje Adam Dziedzic.
Jednego dnia, w jednym miejscu kilkadziesiąt renomowanych uniwersytetów, szkół średnich i organizatorów kursów językowych zaprezentuje swoje oferty studiów i nauki - wydarzenie jest skierowane do uczniów, rodziców, nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych edukacją za granicą. Każdy będzie miał możliwość bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami szkół i uczelni i dowiedzenia się wszystkiego z pierwszej ręki.
A kogo i skąd będzie można spotkać na targach? Polskę odwiedzi m.in. najlepsza uczelnia w Wielkiej Brytanii, znana na całym świecie uczelnia University of St Andrew’s. Ponadto targi gościć będą jedną z najlepszych politechnik na świecie z Holandii. Będą też uczelnie z całej Europy i nie tylko - przyjdź na targi i porozmawiaj z przedstawicielami i absolwentami uczelni z Holandii, Wlk. Brytanii, Irlandii, Belgii, Włoch, Francji, Czech, Hiszpanii, Estonii, Szwecji, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Kanady czy USA.
Podsumowując, podczas Targów dowiesz się wszystkiego o:
- studiach zagranicznych - uniwersytetach, politechnikach czy uczelniach biznesowych - studia licencjackich i magisterskich; informacje o kierunkach, aplikacji, kosztach nauki, stypendiach;
- zagranicznych szkołach średnich - prywatnych, tradycyjnych szkołach z internatem, szkołach międzynarodowych i college’ach oferujących naukę w programach m.in. matury brytyjskiej A-level czy matury międzynarodowej IB;
- kursach i obozach językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych - angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski i wiele więcej;
- wyjazdach językowych dla menedżerów i kadry kierowniczej - kursach ogólnych, intensywnych, dedykowanych określonej tematyce.
Rejestracja na targi tutaj.
Zaplanuj swoją edukację, zabezpiecz swoją przyszłość.
Organizatorem targów jest Baltic Council for International Education - doświadczona i renomowana instytucja, od wielu lat prężnie działającą w Polsce oraz na międzynarodowym rynku edukacyjnym, pomagająca uczniom, absolwentom szkół średnich, studentom oraz młodym ludziom kontynuować swoją edukację poza granicami Polski.
Źródło informacji: Baltic Council for International Education
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 08.03.2023, 14:01 |
Źródło informacji | Baltic Council for International Education |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ