Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli poznać narzędzia i metodologię niezbędną w rozwiązywaniu problemów inżynieryjnych. Dla kandydatów stojących przed wyborem uczelni i potencjalnego kierunku dalszego kształcenia to możliwość zdobycia cennej wiedzy, poznania struktury i oferty uczelni.
Organizatorem Festiwalu jest Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej w Warszawie. Partnerami wydarzenia są, między innymi: PKP Intercity, Instytut Badawczy Dróg i Mostów, Grupa Bemo Motors.
Program Warszawskiego Festiwalu Nauk Inżynieryjnych z UTH
Wydarzenie ma charakter hybrydowy. 30 marca w programie zostały przewidziane wykłady online dostępne na YouTube. 31 marca organizator zaprasza wszystkich zainteresowanych na Kampus Jagiellońska Uczelni Techniczno-Handlowej w Warszawie, gdzie będą czekać doświadczenia oraz eksperymenty w laboratoriach naukowych, wykłady, warsztaty, panele dyskusyjne, pokazy, stoiska firm i ośrodków badawczych współpracujących z Uczelnią Techniczno-Handlową. Spotkanie zostało podzielone na 5 bloków tematycznych:
- Budownictwo,
- Architektura wnętrz,
- Transport (samochodowy, kolejowy, lotniczy),
- Logistyka,
- Informatyka.
Główną atrakcją wydarzenia będzie pokaz bezzałogowych statków powietrznych, który odbędzie się 31 marca w godzinach 11:00-14:00. Ponadto uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach, między innymi z fotografii, malarstwa, prototypowania 3d”.
Jak wziąć udział w Festiwalu?
Udział w Warszawskim Festiwalu Nauk Inżynieryjnych z UTH jest bezpłatny. Nie obowiązuje rejestracja. Aby wziąć udział, należy znaleźć odpowiednią transmisję na YouTube lub pojawić się w Kampusie Jagiellońska i naocznie przekonać się, jak fascynujące są nauki inżynieryjne.
Lista wszystkich wykładów znajduje się pod adresem: https://www.uth.edu.pl/aktualnosci/warszawski-festiwal-nauk-inzynieryjnych-z-uth
Źródło informacji: Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 20.03.2023, 10:18 |
Źródło informacji | Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
Image
Globalna społeczność Bigo Live będzie świętować kolejny rok wpływowej działalności podczas dorocznej gali
- 22.01.2025, 09:57
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: Media OutReach
-
Laicy równie często jak znawcy przeżywają dreszcze emocji słuchając Pendereckiego PAP
Słuchając "Siedmiu bram Jerozolimy" Krzysztofa Pendereckiego laicy równie często jak znawcy przeżywają dreszcze emocji. Choć znawcy bardziej analizowali fragmenty utworu, to jego odbiór emocjonalny nie różnił się w zależności od stopnia przygotowania odbiorców - pokazał eksperyment UJ.- 21.01.2025, 08:00
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: Nauka w Polsce
-
Powstała misterna mapa potworów z Pomorza - w renesansowym stylu PAP
Wilkołaki, diabły, smoki, duchy domowe, olbrzymi, skrzaty - źródła etnograficzne pozwalają wskazać miejsca, z którymi te postaci były powiązane. Naukowcy i artyści opracowali ilustrowaną linorytami mapę Pomorza i Meklemburgii w stylu renesansowym, przedstawiającą XIX-w. wyobrażenia ludowe.- 20.01.2025, 08:00
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: Nauka w Polsce