Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Grzegorz A. Misiąg może zostać Innovatorem roku 2017 - najbardziej innowacyjnego startupu w Dolnie Krzemowej.
Przez ponad rok udoskonalał wraz z programistami narzędzie, które pomoże milionom ludzi na całym świecie znajdować zgubione rzeczy. Aplikacja powstała dzięki wspólnej pracy polsko-amerykańskiego zespołu, który wcześniej stworzył m.in skuteczną aplikację do wyłapywania w sieci pedofilii. Startup jest częścią ponadnarodowego, gospodarczego programu dla polskich innowacji - Polska 3.0, w ramach którego rozwijane są ważne dla społeczeństwa, innowacyjne projekty.
W kolejce do współpracy z KARMA CLUTCH stoją już światowe marki producentów rowerów, okularów, telefonów a nawet zgłaszają się organizacje związane z domowymi pupilami.
Hasło Karmy: "If it's important for you it's important for us" idealnie odzwierciedla ideę rewolucji w naklejce - posiadając Karmę Clutch możesz nią opatrzyć każdą cenną dla Ciebie rzecz, a ten kto ją znajdzie i zwróci, otrzyma za nią nagrodę. System przewiduje zarówno spotkania z tym, kto odnalazł zgubę jak również pełną anonimowość, gdy właściciel sobie tego życzy.
Każdy zna uczucie zimnego potu na skroni, gdy w podróży lub pośpiechu codziennego życia uświadamia sobie, że po drodze zgubił coś dla niego cennego. Tylko gdzie zacząć szukać?
Już wkrótce miliony dokumentów, notesy i pamiętniki, torby, klucze, telefony czy pupile będą mogły po chwili wrócić do właściciela.
30 000 000 na tak dla Karmy Clutch - tyle właśnie wyświetleń zyskał film demonstracyjny Karmy w USA.
Znany brytyjski przedsiębiorca i miliarder Richard Branson, powiedział że wierzy w ten projekt, bo wierzy, że dobra karma wraca i już za sam pomysł Polak powinien dostać nagrodę.
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 22.08.2017, 11:04 |
Źródło informacji | Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ