Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Uwaga redakcje! (dot. wypowiedzi prezydenta po naradzie w BBN)

22.02.2022, 10:56aktualizacja: 22.02.2022, 10:57

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

We wtorek, 22 lutego, ok. godz. 11.15, planowana jest wypowiedź prezydenta Andrzeja Dudy dla mediów po naradzie w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego poświęconej sytuacji bezpieczeństwa w regionie.

Ze względu na obostrzenia epidemiczne nie są prowadzone akredytacje prasowe. Sygnał telewizyjny zostanie udostępniony bezpłatnie przez TVP, bez konieczności umieszczania logo, na podstawie sześcioletniej nieograniczonej terytorialnie licencji i bez możliwości udzielania dalszych sublicencji. W załączniku parametry do odbioru sygnału.

Dodatkowych informacji udziela rzecznik prasowy BBN Marcin Skowron, tel. 721 800 943.

mok/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 22.02.2022, 10:56
Źródło informacji BBN
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ