Prawo.pl: od przyszłego roku na pewno wejdzie raportowanie ESG PAP
Prace nad wdrożeniem dyrektywy o raportowaniu ESG do polskiego prawa toczą się powoli. Jednak, jak podaje portal Prawo.pl, część firm będzie musiała składać w 2025 roku raporty, które obejmą bieżący rok obrotowy. Ewentualne opóźnienia naszego prawodawcy nie wpłyną na terminy składania sprawozdań.
- 14.06.2024, 11:26
- Kategoria: Polityka i społeczeństwo
- Źródło: PAP MediaRoom