Newsletter

Zdrowie i styl życia

Amazfit otwiera „Wellness Wonderland” we współpracy z zespołem Siciliano Contemporary Ballet w celu promowania stanu dobrego samopoczucia w nadchodzącym okresie świątecznym

07.12.2023, 15:14aktualizacja: 07.12.2023, 15:19

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Źródło: Amazfit
Źródło: Amazfit

BERLIN--(BUSINESS WIRE)-- Amazfit, globalna wiodąca marka inteligentnych urządzeń ubieralnych należąca do Zepp Health (NYSE: ZEPP), firmy działającej w dziedzinie technologii zdrowotnych, przekształciła sklep w sercu Kurfürstendamm w Berlinie w krainę czarów „Wellness Wonderland” we współpracy z zespołem Siciliano Contemporary Ballet w celu promowania stanu dobrego samopoczucia w sezonie świątecznym oraz celebrowania wejścia na rynek zegarka Amazfit Balance Special Edition.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20231206885211/pl/.

Zespół Siciliano Contemporary Ballet będzie występował w „Wellness Wonderland” Amazfit w dniach od 7 do 9 grudnia 2023 r. w godz. 12:00-20:00, w którym to czasie odwiedzający będą mogli dowiedzieć się więcej na temat zegarka Amazfit Balance Special Edition oraz działań na rzecz dobrego samopoczucia w okresie świątecznym w Winter Wonderland Amazfit.

Tancerze Siciliano Contemporary Ballet nosili zegarki Amazfit Balance Special Edition podczas występów i prób, które potwierdziły, że podczas 10-minutowego występu tancerze spalili 166 kalorii, a ich tętno wzrastało nawet do 179 uderzeń na minutę. Ich średni wynik pod względem stresu wyniósł 59 podczas występów, co pokazuje, jak wymagające są one dla tancerzy pod względem fizycznym i psychicznym.

„Próby i występy mogą być ciężkie i stresujące dla umysłu i ciała - powiedziała Valentina Migliorati, tancerka w zespole Siciliano Contemporary Ballet. - Dlatego też możliwość współpracy z Zepp Health nad tym projektem była tak pouczająca. Zegarek Amazfit Balance Special Edition doskonale pomaga sportowcom i tancerzom w osiąganiu lepszej równowagi fizycznej i psychicznej. Strefa Wellness Wonderland Amazfit znakomicie wdraża tę koncepcję, równoważąc nasz wysiłek fizyczny ze strefami relaksu dla odwiedzających”.

Zegarek Amazfit Balance Special Edition monitorował skład ciała artystów za pomocą wskaźników takich jak ilość mięśni, masa kostna i BMI z poziomu nadgarstka, aby wspomagać planowanie prób i ćwiczeń. Asystent Zepp Aura AI ds. wellness i snu mierzył poziom stresu tancerzy i zdrowy sen w okresie prób oraz wykorzystywał dane biometryczne do zapewniania spersonalizowanego krajobrazu dźwiękowego na potrzeby snu i medytacji. Artyści Siciliano Contemporary Ballet używali także trybu baletu na swoich zegarkach, dzięki czemu mogli zrozumieć obciążenie treningiem, progi dla treningu aerobowego i anaerobowego, spalanie kalorii, poziom stresu oraz więcej czynników.

Wellness Wonderland Amazfit jest oazą spokoju pozwalającą odpocząć od świątecznego stresu, obejmującą strefy, w których zabiegane podczas zakupów osoby mogą odnaleźć równowagę w tym trudnym okresie, mieszczącą choinkę, warsztaty tworzenia zrównoważonych dekoracji świątecznych i relaksujący pokój Aura Soundscape, oferującą również prezenty oraz możliwość wygrania smartwatcha Amazfit Balance Special Edition każdego dnia.

Informacje o Zepp Health i Amazfit

Amazfit, globalna wiodąca marka inteligentnych urządzeń ubieralnych skupiających się na zdrowiu i kondycji fizycznej, stanowi część Zepp Health. Motto marki Amazfit, oferującej szeroki wybór smartwatchów i opasek, brzmi „Podnieś swój poziom”, co zachęca użytkowników do realizacji swoich pasji i swobodnego wyrażania swojego ducha. Dzięki wyróżniającemu się wykonaniu smartwatche Amazfit wygrały wiele nagród w dziedzinie wzornictwa, w tym iF Design Award i Red Dot Design Award.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20231206885211/pl/.

Źródło: Amazfit

KONTAKT:

Meg McCabe

kierownik ds. mediów

Make Honey, agencja PR Amazfit

e-mail: meg@makehoney.com

-

Dominik Walknowski

kierownik ds. PR

Amazfit

e-mail: dominik.walknowski@zepp.com

Źródło informacji: Business Wire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 07.12.2023, 15:14
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii