Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Lady Gaga pojawiła się w czerwonym kombinezonie z lejącego się materiału w 2011 roku, w związku z przygotowanym z okazji Święta Dziękczynienia projektem „A Very Gaga Thanskgiving”. W jego ramach nakręcono materiał wideo do piosenki „Bad Romance” - to właśnie w tym teledysku można dokładnie przyjrzeć się wystawionemu na licytację strojowi artystki.
Haute couture autorstwa australijskiego projektanta
Imee Montbor - ekspert Catawiki ds. mody, podkreśla, że kombinezon jest naprawdę wyjątkowy: „Strój to dzieło australijskiego projektanta mody Martina Grant, w którego kreacjach często można zobaczyć artystkę. Lady Gaga jest miłośniczką mody i prawdopodobnie posiada ogromną garderobę - kostiumy, w których gwiazda występuje publicznie są unikatowe - nie są dostępne w sprzedaży. Wystawiony na licytację kombinezon to jedyna w swoim rodzaju szansa dla fanów artystki, by wejść w posiadanie rzeczy należącej do gwiazdy”.
Charakterystyczne zabrudzenia
Kombinezon odegrał znaczącą rolę w teledysku, który ma miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Co istotne, po nakręceniu materiału wideo strój prawdopodobnie nigdy nie został wyprany. Skąd to wiadomo? W teledysku Lady Gada je ciastko, którego kawałki spadają na jej ubranie - ślady po jedzeniu zostały na kombinezonie. „Potwierdza to oryginalne pochodzenie kostiumu i sprawia, że zyskuje on na wartości. Myślę, że przyszły właściciel nie zdecyduje się na jego wypranie” - dodaje Imee Montbor. Dostępny na aukcji kombinezon posiada również specjalną kieszeń, zaprojektowaną na mikroport wokalistki, co dodatkowo podkreśla autentyczność stroju.
Adres aukcji w portalu Catawiki: www.catawiki.pl/ladygaga
KONTAKT:
Magda Worytko
tel. kom. +48 666 300 014
e-mail: m.worytko@planetpr.pl
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 26.06.2017, 18:04 |
Źródło informacji | Catawiki |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
Image
Polska aplikacja MoodMon pomoże w leczeniu depresji i choroby afektywnej dwubiegunowej PAP
Polska aplikacja MoodMon zwyciężyła w międzynarodowym konkursie Bupa Eco-Disruptive 2024, którego celem jest wspieranie startupów tworzących innowacje dla systemu opieki zdrowotnej. Oprogramowanie, oparte na sztucznej inteligencji, pozwala monitorować osoby z problemami psychicznymi: nawracającą depresją i chorobą afektywną dwubiegunową.- 16.01.2025, 10:00
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Strategia ESG wspiera rozwój biznesu z korzyścią dla pracowników, społeczeństwa i środowiska PAP
Konsumenci, pracownicy, inwestorzy, a także instytucje regulacyjne zwracają coraz większą uwagę na wskaźniki środowiskowe, zaangażowanie społeczne i transparentność w biznesie. Zrównoważony rozwój powinien być elementem strategii firmy i wyznaczać długoterminowy kierunek działania. Pokazuje to przykład Opella, jednostki biznesowej Consumer Healthcare w Sanofi, która realizując konsekwentnie cele ESG, uzyskała niedawno certyfikat B Corp w Europie Środkowo-Wschodniej.- 15.01.2025, 10:03
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Nowa terapia daje nadzieję chorym na tętnicze nadciśnienie płucne PAP
Tętnicze nadciśnienie płucne (TNP) to rzadka choroba kardiologiczna. Nieleczona może prowadzić do śmierci. Badania kliniczne nad nowym lekiem, prowadzone przez prof. Grzegorza Kopcia z Ośrodka Chorób Krążenia Płucnego UJ w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Jana Pawła II, dały bardzo dobre rezultaty i napawają chorych optymizmem.
- 07.01.2025, 08:00
- Kategoria: Zdrowie i styl życia
- Źródło: PAP MediaRoom