Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konferencja: "Dziennikarz Medyczny Roku 2020"

22.01.2021, 16:35aktualizacja: 22.01.2021, 16:41

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

22.01.2021, godz. 10:00

Konferencja Noworoczna służyła podsumowaniu rocznej działalności Stowarzyszenia Dziennikarze dla Zdrowia, przekazaniu najbardziej aktualnych informacji związanych z medycyną i farmacją, a kulminacyjnym punktem programu jest zawsze rozstrzygnięcie konkursu „Dziennikarz Medyczny Roku” w kategoriach: prasa, radio, telewizja oraz internet.

W tym roku uczestnicy konferencji wysłuchali dwóch ważnych wykładów. Dr Paweł Grzesiowski, ekspert NRL do walki z Covid-19, przedstawił aktualną sytuację epidemiologiczną i odniesie się do skuteczności walki z SARS-CoV-2, a Jarosław Frąckowiak, prezes PEX PharmaSequence, omówił kondycję rynku farmaceutycznego i jego perspektywy w dobie pandemii. Na temat znaczenia i roli mediów w kształtowaniu postaw prozdrowotnych głos zabrali także inni znani lekarze i przedstawiciele świata farmacji.

Źródło informacji: Stowarzyszenie Dziennikarze dla Zdrowia

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 22.01.2021, 16:35
Źródło informacji Stowarzyszenie Dziennikarze dla Zdrowia
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ