Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konferencja: „Start projektu społecznego stop2covid, który pomaga w zachowaniu social distance poprzez noszenie dedykowanych opasek”

26.10.2020, 17:16aktualizacja: 26.10.2020, 17:23

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

26.10.2020, godz: 14:00

W konferencji prasowej wzięli udział inicjatorzy, organizatorzy i partner projektu, a także pierwsi uczestnicy, którzy do niego przystąpili wraz z ekspertem dr. Pawłem Grzesiowskim.

Stop2covid to projekt pomagający określić social distance w czasie pandemii COVID-19 poprzez dwa kolory opasek na rękę. Żółte i czerwone opaski projektu stop2covid określają dystans, jaki chcemy zachować oraz przyjęte przez nas zasady bezpieczeństwa. W nowej rzeczywistości często nie wiadomo jak się zachować, na przykład czy podać rękę, czy nie. Projekt stop2covid pomaga w komunikowaniu się z otoczeniem, podnosząc poziom bezpieczeństwa oraz poczucie komfortu.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 26.10.2020, 17:16
Źródło informacji stop2covid
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii