Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Od grudnia 2016 roku, na rynku zadebiutowały dwie nowe aplikacje wydawnictwa Motor Presse Polska: aplikacja Men’s Health i Women’s Health. Dzięki temu najnowsze wydania gazet zawsze będą pod ręką w nowoczesnej i wygodnej formie. Nowością jest również wersja przeglądarkowa e-wydań Men’s Health i Women’s Health, umożliwiająca dostęp do magazynu na stronie www - wystarczy założyć konto, do którego można się logować ze strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Dostęp do wersji przeglądarkowej Men’s Health: http://e.mpp.pl/MH/, Women’s Health: http://e.mpp.pl/WH/. Dzięki nowoczesnej technologii html treść gazet dopasowuje się do wszystkich urządzeń (przeglądarki komputera, jak również wyświetlaczy telefonów komórkowych oraz tabletów z systemami operacyjnymi iOS i Android).
Decyzją zarządu Motor Presse Polska poprzednie aplikacje wspomnianych tytułów będą wygaszane (dostęp do archiwalnych numerów zostanie zachowany, ale nie będą już publikowane nowe cyfrowe numery magazynów). Dla wszystkich czytelników, którzy wykupili wcześniej dostęp do e-wydań w starej aplikacji, wydawnictwo umożliwia dostęp do zawartości gazet w nowych aplikacjach (zgodnie z wybraną prenumeratą). Potwierdzenie zakupów w starej aplikacji należy zgłaszać pod adresami mailowymi: prenumerata_mh@mpp.pl [prenumerata Men's Health] oraz prenumerata_wh@mpp.pl [prenumerata Women's Health]. Ponadto osoby, które przeniosą swoje konta do nowych aplikacji, otrzymają od wydawcy dodatkowe 6 miesięcy prenumeraty gratis!
Aplikacje dostępne są na wszystkie urządzenia z systemami iOS i Android, i można je pobrać odpowiednio ze sklepów App Store i Google Play.
Technologię do produkcji i dystrybucji e-wydań dostarcza Publico24.pl
Motor Presse Polska
W swoim portfolio może pochwalić się takimi tytułami jak: Women’s Health, Men’s Health, Runner’s, Auto Motor i Sport, Motocykl, Moje Auto.
Publico24
Publico24 to polski startup, który wprowadził na rynek ponad 40 aplikacji umożliwiających dostęp do cyfrowych wersji gazet i magazynów. Aplikacje wykonane dla takich tytułów jak Bloomberg BusinessWeek, Wprost, Puls Biznesu, Digital Camera Polska, Tygodnik Powszechny, Czas na Wnętrze, Poznaj Świat oraz wiele innych, ściągnęło ponad 50 tysięcy użytkowników ze sklepów App Store i Google Play.
W chwili obecnej firma wprowadza pierwszy polski multitytułowy kiosk cyfrowy, który we współpracy z sieciami kawiarni, umożliwi dostęp do najnowszej prasy w wygodnej aplikacji mobilnej (wersja na urządzenia iOS i Android).
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 22.02.2017, 15:45 |
Źródło informacji | Publico24 |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
Nowa terapia daje nadzieję chorym na tętnicze nadciśnienie płucne PAP
Tętnicze nadciśnienie płucne (TNP) to rzadka choroba kardiologiczna. Nieleczona może prowadzić do śmierci. Badania kliniczne nad nowym lekiem, prowadzone przez prof. Grzegorza Kopcia z Ośrodka Chorób Krążenia Płucnego UJ w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Jana Pawła II, dały bardzo dobre rezultaty i napawają chorych optymizmem.
- 07.01.2025, 08:00
- Kategoria: Zdrowie i styl życia
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Technologia w służbie zdrowia: dlaczego dane ze smartwatchy warto pokazać lekarzowi?
Z urządzeń ubieralnych, czyli inteligentnych zegarków i opasek, korzysta ponad 1/3 Polaków - wynika z badania Huawei CBG Polska [1]. Sprzęty te pozwalają na monitorowanie aktywności fizycznej, a także kluczowych parametrów zdrowotnych, takich jak tętno i saturacja krwi, a nawet EKG czy ciśnienie tętnicze. Dane te mogą dostarczać cennych informacji zarówno posiadaczowi zegarka, jak i lekarzowi, wspierając diagnostykę. W praktyce zaledwie 25% użytkowników pokazała doktorowi zebrane w ten sposób wyniki. Dlaczego tak się dzieje? I czy warto promować wykorzystywanie danych odpacjenckich w polskiej służbie zdrowia?- 30.12.2024, 13:13
- Kategoria: Zdrowie i styl życia
- Źródło: Huawei