Newsletter

Zdrowie i styl życia

MSZ i MON: Komunikat ws. powrotu ostatnich Polaków rannych w zamachu w Tunezji (komunikat)

28.03.2015, 19:51aktualizacja: 28.03.2015, 19:51

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- MSZ i MON informują:

Dwie ostatnie obywatelki RP ranne w zamachu terrorystycznym w Tunezji, które przebywały do soboty w tuniskim szpitalu, powróciły do kraju.

Transport odbył się samolotem wojskowym z zapewnieniem odpowiedniej opieki medycznej i konsularnej. Ranne przewieziono do Wojskowego Instytutu Medycznego, gdzie będą kontynuowały dalsze leczenie.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

itm/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 28.03.2015, 19:51
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ