Newsletter

Zdrowie i styl życia

Polski Związek Rugby na Wózkach zaprasza na ekscytujące wydarzenie - pierwszy turniej Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Rugby na Wózkach w Gdyni 27-28.04.2024

24.04.2024, 11:31aktualizacja: 24.04.2024, 11:34

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Polski Związek Rugby na Wózkach
Polski Związek Rugby na Wózkach
Ostatnie przygotowania do wielkiego wydarzenia już trwają. Po raz pierwszy na Pomorzu odbędzie się niezapomniany turniej - Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Rugby na Wózkach, a organizator serdecznie zaprasza do Polsat Sport Arena Gdynia, gdzie wszystko się rozegra.

Przygotujcie się na niezapomniane chwile pełne pasji, zaangażowania i sportowej rywalizacji. Honorowy patronat nad imprezą objął sam prezydent miasta Gdynia Wojciech Szczurek, co tylko podkreśla wagę tego wydarzenia dla całego regionu.

Przybycie 12 drużyn w tradycyjnym Rugby 4’s, w tym reprezentacje z Czech i Szwecji, oraz 6 drużyn w zupełnie nowej odmianie Rugby 5’s zapowiada emocjonującą walkę o tytuł mistrza. Liczba ponad 120 zawodników obiecuje nam widowisko na najwyższym poziomie.

W Polsat Plus Arena Gdynia zaplanowanych jest aż 18 meczów w odmianie paraolimpijskiej oraz 6 meczów w Rugby 5’s - to 24 okazje, aby doświadczyć niezapomnianych emocji sportowych.

Ale to nie wszystko! To nie tylko o sportowej rywalizacji. To także czas na integrację społeczną, promocję wartości fair play i równych szans dla wszystkich.

Związek zaprasza do dołączenia do niego, wspierania jego zawodników, bycia częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Dajcie się porwać emocjom, które tylko sport może dać.

Dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli być z osobiście, będzie zapewniona relacja na żywo z rozgrywek, abyście mogli doświadczyć emocji sportowej rywalizacji bez względu na miejsce pobytu.

Serdeczne podziękowania dla miasta Gdynia oraz Gdyńskiego Centrum Sportu za nieocenione wsparcie i pomoc przy organizacji tego niezapomnianego wydarzenia.

Źródło informacji: Polski Związek Rugby na Wózkach

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 24.04.2024, 11:31
Źródło informacji Polski Związek Rugby na Wózkach
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ