Pobierz materiał i Publikuj za darmo

„U lekarza” to seria profesjonalnych materiałów wideo oraz dodatkowych materiałów edukacyjnych poświęconych profilaktyce zdrowotnej, omawiających najczęstsze problemy zdrowotne, sposoby ich zapobiegania oraz metody dbania o zdrowie na co dzień.
Do udziału w pierwszym cyklu spółka zaprosiła dr. n. med. Tadeusza Oleszczuka - cenionego ginekologa, położnika i holistę, który w przystępny sposób dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie radzenia sobie z najczęstszymi kłopotami zdrowotnymi.
„Promocja zdrowia i profilaktyka są dla nas niezwykle ważne. Wierzymy, że dostęp do rzetelnej wiedzy medycznej może pomóc naszym klientom i partnerom biznesowym w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących ich zdrowia. Seria >>U lekarza<< to kolejny krok w budowaniu kultury dbania o zdrowie w ramach Akademii Zdrowia Unum” - komentuje Małgorzata Morańska, rzecznik prasowy.
Życie i zdrowie
Cykl „U lekarza” to kolejny etap działań w ramach Akademii Zdrowia Unum, której misją jest wspieranie klientów, partnerów i pracowników w dążeniu do lepszego zdrowia i dobrostanu. W tym roku Unum nawiązało także współpracę z Karolem Bączkowskim, znanym ratownikiem medycznym i edukatorem, wspierając wydanie jego książki oraz finansując kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy (KPP) dla swoich pracowników i współpracowników.
„Nasza misja ochrony życia i zdrowia, łączy się z gotowością na niespodziewane. Budowanie silnego zespołu profesjonalnych ratowników w Unum to nasza siła i realne wsparcie w sytuacjach zagrożenia życia” - podkreśla Michał Płaczkiewicz, dyrektor Działu HR, Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej. „Współpraca z ekspertami i inwestowanie w edukację zdrowotną to dla nas priorytet. Chcemy, aby nasze działania miały realny wpływ na życie ludzi i jakość ich życia, dlatego konsekwentnie angażujemy się w projekty, które szeroko promują profilaktykę zdrowotną i zwiększają świadomość społeczną w tym obszarze” - dodaje Michał Płaczkiewicz.
Wideo z serii „U lekarza” będą sukcesywnie publikowane na kanale YouTube spółki, a także na stronie ulekarza.unum.pl, gdzie można będzie pobrać dodatkowe materiały. Każdy odcinek będzie poruszać istotne zagadnienia związane z profilaktyką zdrowotną i nowotworową, problemami dotyczącymi tarczycy, zaburzeniami menstruacyjnymi czy ogólnym dbaniem o zdrowie. Materiały będą dostępne dla wszystkich zainteresowanych.
Program „U lekarza” realizowany jest we współpracy z platformą Sophia Health, której celem jest wspieranie zdrowego oraz zaangażowanego środowiska pracy poprzez kompleksowe programy profilaktyki zdrowia i dobrostanu.
KONTAKT:
Małgorzata Morańska
rzecznik prasowy
e-mail: malgorzata.moranska@unum.pl
tel. (+48) 660 755 238
Źródło informacji: UNUM
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 09.04.2025, 12:26 |
Źródło informacji | UNUM |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Eksperci: inwestowanie w zdrowie pracowników przynosi pracodawcom korzyści ekonomiczne PAP
Współczesny rynek pracy stawia przed pracodawcami nowe wyzwania: stres, wypalenie zawodowe i choroby cywilizacyjne wpływają na efektywność i zaangażowanie pracowników. O tym, jak firmy mogą wspierać zdrowie fizyczne i psychiczne swoich zespołów, dyskutowali uczestnicy konferencji #ESG & #Sustainability FORUM „Go to the future”, zorganizowanej przez Polskie Stowarzyszenie ESG.- 11.04.2025, 15:50
- Kategoria: Polityka i społeczeństwo
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Malaria - gotowi do diagnozy i leczenia? PAP
Osoby wracające z tropików i mające objawy chorobowe powinny być prowadzone przez ośrodki kliniczne. Malaria to pierwsza choroba, która powinna przyjść lekarzowi do głowy, gdy pacjent wraca z Afryki. Na dzień dobry powinno się wykonać diagnostykę potwierdzającą lub wykluczającą tę chorobę - twierdzi prof. Krzysztof Korzeniewski, specjalista medycyny morskiej i tropikalnej, epidemiologii, dermatologii i wenerologii.- 11.04.2025, 11:35
- Kategoria: Zdrowie i styl życia
- Źródło: Zdrowie PAP
-
Image
Konferencja prasowa pt. „Diabetologia w Polsce na tle Unii Europejskiej. Bilans z okazji polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej” Wnioski z raportu
Termin: 09.04.2025, godz. 10:00- 10.04.2025, 15:10
- Kategoria: Zdrowie i styl życia
- Źródło: Związek Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ