Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Posiadając Karmę Clutch w formie naklejki lub breloczka, możemy nią opatrzyć każdą cenną dla nas rzecz, a ten kto ją znajdzie i zwróci, otrzyma za swe działanie nagrodę.
Rozwiązanie pozwoli nam zabezpieczyć wszystko, co dla nas cenne. Specjalna kolekcja będzie dedykowana dzieciom.System przewiduje zarówno spotkania z tym, kto odnalazł zgubę jak również pełną anonimowość, gdy właściciel sobie tego życzy. Od dziś pozostawione na lotniskach dokumenty, zgubione organizery czy też kłopotliwie pozostawione telefony, będą szybko w zasięgu ich właściciela.
O personalizowaniu przedmiotów, aby można je było łatwo odzyskać lub przekazać myślało już wiele firm na świecie. Zródłem sukcesu Karmy Clutch jest zaawansowana aplikacja, rozpatrująca wszystkie warianty sytuacji.
Ponad rok zespół stworzony przez Polaka, Grzegorza Misiąga, udoskonalał wraz z programistami narzędzie, które pomoże milionom ludzi na całym świecie znajdować zgubione rzeczy. Aplikacja powstała dzięki wspólnej pracy polsko-amerykańskiego zespołu, który wcześniej stworzył m.in skuteczną aplikację do wyłapywania w sieci pedofilii. Do końca roku będą zakończone testy i produkt zostanie już w pełni wdrożony w rynek, z orientacją na Stany Zjednoczone, gdzie powstawało jego serce - zaawansowana aplikacja.
Wicepremier Mateusz Morawiecki pogratulował twórcy Karmy Clutch i zaznaczył, że przewagą Polski mogą być takie rozwiązania, oraz że wspiera politykę wdrażania najlepszych pomysłów przez spółki Skarbu Państwa.
Karma Clutch jest pożytecznym gadżetem nie tylko dla osób indywidualnych. Rozwiązanie można wdrażać z powodzeniem i korzyścią dla pracownika w firmach, biurach i zakładach pracy.
Dziś wygrywają takie rozwiązania jak Karma Clutch - które można skalować międzynarodowo - podkreślano w głównej debacie Young Leaders Forum, „Startup Europa”, w ramach Forum Ekonomicznego.
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 15.09.2017, 13:13 |
Źródło informacji | Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
Image
Prof. Jacek Sierak z SGH: miasta nie wiedzą, jakich usług zdrowotnych będą potrzebować w przyszłości PAP
Władze miast powiatowych mają ograniczoną wiedzę, jeśli chodzi o to, jakie usługo zdrowotne będą u nich realizowane w przyszłości - wskazuje prof. Jacek Sierak, kierownik Katedry Ekonomiki i Finansów Samorządu Terytorialnego Szkoły Głównej Handlowej. „Są to inwestycje bezpośrednio miejskie, jak i innych podmiotów. W ostatnich latach duże miasta funkcjonowały w warunkach bardzo dużej niepewności finansowej. Trudno jest też zidentyfikować prawdziwą liczbę mieszkańców tych miast” - mówi ekspert.- 22.11.2024, 15:32
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Projekt Baltica 2 przechodzi z fazy przygotowania inwestycji do realizacji PAP
„Trwają przygotowania lądowej części projektu. Rok 2027 to etap instalacji morskich turbin wiatrowych i oddanie całego przedsięwzięcia do eksploatacji. A późnej kilkadziesiąt lat efektywnej produkcji zielonej energii dla polskich odbiorców” – mówił Bartosz Fedurek, prezes zarządu PGE Baltica, podczas konferencji Offshore Wind Poland 2024. Baltica 2 jest wspólnym projektem PGE i Ørsted.- 22.11.2024, 14:04
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Kraj kontrastów. Kazachstan stawia na rozwój turystyki i zaprasza do odwiedzin
Od kosmopolitycznej stolicy Astany przez spokojny region Ałmaty z malowniczymi górami, rwącymi rzekami i krystalicznie czystymi jeziorami po mistyczne pustynie Mangystau oraz starożytne miasta Jedwabnego Szlaku - Kazachstan ma wiele do zaoferowania. I doskonale zdaje sobie z tego sprawę.- 22.11.2024, 13:16
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Ambasada Kazachstanu