Newsletter

Rewolucyjna aplikacja weterynaryjna VetApp. Nowoczesna odsłona opieki nad zwierzętami domowymi

20.03.2024, 12:51aktualizacja: 20.03.2024, 13:04

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

VettApp (1)
VettApp (1)
VetApp wyznacza nowe standardy. Jako pierwsza aplikacja na świecie, VetApp łączy kompleksowe wsparcie w pre-diagnozie, profilaktyce, pielęgnacji, dietetyce, poradach lifestylowych i bezpośrednim kontakcie z lekarzami weterynarii, bez konieczności wychodzenia z domu czy ograniczeń czasowych.

Od teraz, opiekunowie psów i kotów mogą cieszyć się nową jakością opieki, dzięki innowacyjnej aplikacji VetApp, powstałej w wyniku wielomiesięcznej współpracy z lekarzami weterynarii i ekspertami z branży. Ten przełomowy projekt, mający na celu sprostać wyzwaniom i potrzebom opiekunów zwierząt, nie tylko oferuje wsparcie w nagłych przypadkach, ale również codziennej opiece.

Niezwykłą funkcją aplikacji jest precyzyjna pre-diagnostyka dla wszystkich ras psów i kotów. Dzięki analizie objawów podanych przez opiekunów, VetApp identyfikuje potencjalne schorzenia, udostępniając w trybie natychmiastowym pre-diagnozę, a w przypadku takiej konieczności - online’owe konsultacje z lekarzami weterynarii. W nagłych sytuacjach system jest w stanie zasugerować natychmiastowy stacjonarny kontakt z lekarzem weterynarii, łącząc wiedzę i dostępność leczenia na światowym poziomie.

“Celem naszych działań jest wykorzystanie innowacji technologicznych do poprawy życia zwierząt domowych i wsparcia ich opiekunów. Współpracując z ekspertami z dziedziny weterynarii, VetApp stawia na edukację, prewencję i dostęp do wysokiej jakości informacji. Nasza misja jest jasna – chcemy dostarczyć narzędzie, które nie tylko reaguje na potrzeby zdrowotne zwierząt, ale również edukuje opiekunów, umożliwiając im świadome i odpowiedzialne podejście do opieki" - dr Mariusz Andrych, CEO VetApp.

Aplikacja w ramach podstawowej bezpłatnej wersji VetApp Free dostarcza intuicyjny interfejs, interaktywny kalendarz, 3 darmowe pre-diagnozy oraz dostęp do bazy wiedzy i porad ekspertów. Upgrade do Pakietu VetApp Standard pozwala na nielimitowaną liczbę profili zwierzaków, pre-diagnoz oraz rozszerzone możliwości dla najbardziej wymagających użytkowników, takie jak monitoring leczenia, plany dietetyczne czy zniżki na wideokonsultacje.

Dołączenie do VetApp jest niezwykle proste - wystarczy wejść w link VetApp, założyć konto ustawiając nazwę użytkownika i hasło oraz podać adres mailowy. Aplikacja jest dostępna z poziomu desktop i mobile. W ramach launchu VetApp oferuje promocyjną cenę w kwocie 5,90 PLN za miesiąc lub 59 PLN za rok w pakiecie VetApp Standard.

“VetApp jako pierwsza technologia w Polsce w oparciu o aktualne przepisy prawa umożliwia kontakt lekarza z opiekunem zwierzęcia za pomocą wideo. To przełomowe rozwiązanie dedykowane jest osobom, które mają utrudnioną możliwość kontaktu z ekspertami weterynarii na co dzień i łatwiej im porozmawiać zdalnie za pomocą telefonu czy komputera” - Agnieszka Łyp - Chmielewska, adwokat, Psi Paragraf, Koci Paragraf.

Dla kogo jest VetApp?

Aplikacja VetApp z jednej strony adresowana jest do każdego, kto pragnie zapewnić swoim psom i kotom najlepszą możliwą opiekę. Technologia ta jest szczególnie cenna dla nowych opiekunów, którzy mogą potrzebować wsparcia w nawigacji po złożonych aspektach opieki nad zwierzętami domowymi oraz dla właścicieli zwierząt, którzy chcą zadbać o swoje zwierzaki w najlepszy możliwy sposób, poprzez szybkie, profesjonalne i niezwykle precyzyjne zdiagnozowanie potencjalnych objawów choroby oraz ekspresowy kontakt online z lekarzem weterynarii.

Z drugiej strony VetApp skierowany jest również do lekarzy weterynarii - posiada dedykowany panel diagnostyczny, rozbudowaną bazę wiedzy, funkcje wirtualnego asystenta oraz monitoring leczenia z możliwością wideokonsultacji. To przełom w dziedzinie weterynarii i ogromy krok w kierunku poprawy dobrostanu zwierząt domowych.

KONTAKT:

e-mail: marketing@vetapp.app

tel: +48 725 849 995

www.vetapp.app

Źródło informacji: VettApp

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 20.03.2024, 12:51
Źródło informacji VettApp
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ