Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Odpowiedź można znaleźć podczas Targów Edukacji Zagranicznej na które Baltic Council for International Education zaprasza:
7 października - Warszawa, Hotel Novotel Warszawa Centrum (pod honorowym patronatem Ambasady Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w Warszawie)
9 października - Wrocław, Hotel Mercure Wroclaw Centrum
10 października - Poznań, Andersia Hotel and Spa Poznań (pod honorowym patronatem prezydenta Miasta Poznania)
w godzinach 10.00-17.00.
Wstęp na targi jest bezpłatny, organizatorzy proszą o wcześniejszą rejestrację tutaj.
„Edukacja za granicą, w każdej formie - czy to na poziomie uniwersyteckim, szkoły średniej czy wyjazdu na kurs językowy - jest dostępna dla wszystkich - mówi Adam Dziedzic, dyrektor Baltic Council w Polsce. - Przykładowo, w krajach skandynawskich studiujemy za darmo, w Holandii mamy bardzo przystępne czesne i ponad 2500 kierunków po angielsku. Podobnie sytuacja wygląda w Irlandii czy Niemczech. Najlepsze uczelnie na świecie, czyli te w Wielkiej Brytanii oferują coraz nowsze formy finansowania studiów i programy stypendialne. Od kierunków artystycznych przez inżynierię czy prawo albo stosunki międzynarodowe i zarządzanie - każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta zagranicznych uczelni jest niebywale bogata a nauka polega przede wszystkim na łączeniu teorii z praktyką. Jako absolwent jednej z holenderskich uczelni, polecam taką przygodę każdemu a Targi Edukacji Zagranicznej do idealna okazja by zrobić ten pierwszy krok” - dodaje Adam Dziedzic.
Jednego dnia, w jednym miejscu kilkadziesiąt uniwersytetów, szkół średnich i organizatorów kursów językowych zaprezentuje swoje oferty edukacyjne - wydarzenie jest skierowane do uczniów, rodziców, nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych edukacją za granicą. Każdy będzie miał możliwość bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami szkół i uczelni i uzyskania informacji z pierwszej ręki.
Na targach będzie można spotkać przedstawicieli i absolwentów szkół z różnych zakątków świata. Polskę odwiedzą między innymi przedstawiciele University of St Andrew’s, brytyjskiej uczelni uznawanej za jedną z najlepszych na całym świecie, czy University College London, która wśród absolwentów i obecnych oraz byłych pracowników posiada aż 30 laureatów Nagrody Nobla. Przybędzie również holenderska politechnika, uznawana za jedną z najbardziej renomowanych na świecie. Organizatorzy zapraszają, do udziału w targach i skorzystania z okazji do rozmów z reprezentantami placówek edukacyjnych z krajów takich jak Holandia, Wielka Brytania, Irlandia, Belgia, Włochy, Francja, Szwecja, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Kanada i USA.
Podsumowując, podczas tego wyjątkowego wydarzenia uczestnicy będą mogli uzyskać informacje na temat:
- Studiów zagranicznych, w tym oferty uniwersytetów, politechnik i uczelni biznesowych, obejmujące zarówno studia licencjackie, jak i magisterskie. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się wszystkiego o dostępnych kierunkach, procesie aplikacji, kosztach nauki oraz dostępnych stypendiach.
- Zagranicznych szkół średnich, w tym prywatnych placówek, tradycyjnych szkół z internatem, międzynarodowych szkół oraz college'ów, które oferują różnorodne programy edukacyjne, takie jak matura brytyjska A-level czy matura IB.
- Kursach i obozach językowych, dostępnych zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.
- Wyjazdach językowych dla menedżerów i kadry kierowniczej, obejmujących zarówno kursy ogólne, jak i intensywne oraz dedykowane określonym dziedzinom tematycznym.
Rejestracja na targi tutaj.
Źródło informacji: Baltic Council for International Education
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 26.09.2023, 13:53 |
Źródło informacji | Baltic Council for International Education |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
Image
BingX otwiera Strefę Innowacyjnych Rozwiązań na rynku spot, aby maksymalnie wykorzystać potencjał rynku byka
- 22.11.2024, 09:27
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PR Newswire
-
Niezwykłe zapisy obecności nosorożca włochatego w polskich zbiorach: badaczka UAM kontynuuje prace PAP
Nieznane dotąd dla nauki czaszki nosorożców włochatych czy okazy uznane za zaginione w Polsce zbadała prof. Kamilla Pawłowska z UAM, w ramach międzynarodowego projektu badawczego. W poszukiwaniu szczątków tego wymarłego gatunku prześledziła ponad sto miejsc w kraju.- 22.11.2024, 08:00
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: Nauka w Polsce
-
Krajowa Izba Klastrów Energii inicjatorem parlamentarnego zespołu ds. energetyki rozproszonej i innowacji
20 listopada w Sejmie RP odbyło się pierwsze spotkanie parlamentarnego zespołu ds. energetyki rozproszonej, elektromobilności i innowacji, które zgromadziło ponad 100 uczestników z różnych sektorów związanych z energetyką, transportem zeroemisyjnym i innowacjami z całej Polski. Spotkanie zespołu parlamentarnego do spraw kluczowych obszarów miało na celu omówienie aktualnych wyzwań oraz pomysłów na przyszłość, a także wzmocnienie współpracy między branżami i ustawodawcą. Jego przewodniczącym jest Artur Łącki, szef zespołu parlamentarnego Województwa Zachodniopomorskiego. Jednym z inicjatorów powstania zespołu była Krajowa Izba Klastrów Energii i OZE.- 21.11.2024, 15:11
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: Glaubicz Garwolińska Consultants w imieniu organizacji społecznej KIKE