Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Wczoraj, w Salonie marki Jeep w Białymstoku, został przekazany klientowi pierwszy w Polsce Jeep Grand Cherokee Trackhawk.
„Jeśli czujesz, że w Twoich żyłach zamiast krwi płynie adrenalina, to jesteś osobą, która dobrze będzie czuła się za kierownicą tego samochodu” - przekonuje Sławomir Daniluk, kierownik salonu Auto Fus Group Białystok, który w tym tygodniu przekazał kluczyki nabywcy tego pierwszego w Polsce Trackhawka.
Pod maską tego Jeepa znajduje się wyposażony w kompresor silnik V8 o mocy 700 KM, mogący uzyskać osiągi samochodów sportowych. „To wyjątkowy samochód o uniwersalnym charakterze. Świetnie sprawdzi się, jako pojazd rodzinny czy do prowadzenia spraw zawodowych, ale jest to oczywiście auto o właściwościach sportowych, znakomite także do dłuższych wyjazdów” - powiedział Sławomir Daniluk.
Odkąd w mediach społecznościowych pojawiła się informacja o tym, że premierowy model będzie do kupienia w Białymstoku, do Salonu Auto Fus Group Białystok od razu zaczęli nadciągąć pasjonaci motoryzacji. „Co ciekawe, ten model wzbudza silne emocje wśród pań. Ogólnie w ostatnich latach kobiety kupują dużo samochodów typu SUV” - dodał szef białostockiego salonu.
Pierwszym nabywcą Jeepa Grand Cherokee Trackhawk został 40-latek z Warszawy, miłośnik motoryzacji, a zawodowo właściciel firmy budowlanej - pan Tomasz. “Od wielu lat interesuję się samochodami. Od kilku lat regularnie bywam na torze, by móc przycisnąć nieco gaz, poczuć adrenalinę, odstresować się, ale i czegoś nowego nauczyć” - powiedział pierwszy w Polsce właściciel Trackhawka.
Przyspieszenie Jeepa Grand Cherokee Trackhawk od 0 do 100 km/h zajmuje ledwie 3,7 sekundy, a prędkość maksymalna to imponujące 290 km/h. Model został wyposażony w sportowy układ hamulcowy Brembo, pięć trybów jazdy z opcją torową, system wspomagający dynamiczny start „launch control” oraz system infotainment, który daje kierowcy nie tylko możliwość korzystania z multimedialnej rozrywki, ale także pozwala na analizowanie danych z jazdy i konfigurację pojazdu w czasie rzeczywistym.
Źródło informacji: Centrum Prasowe PAP
UWAGA: Za materiał opublikowany przez Centrum Prasowe PAP odpowiedzialność ponosi jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. (Centrum Prasowe)
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 25.05.2018, 13:22 |
Źródło informacji | Centrum Prasowe PAP |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
Image
Prof. Jacek Sierak z SGH: miasta nie wiedzą, jakich usług zdrowotnych będą potrzebować w przyszłości PAP
Władze miast powiatowych mają ograniczoną wiedzę, jeśli chodzi o to, jakie usługo zdrowotne będą u nich realizowane w przyszłości - wskazuje prof. Jacek Sierak, kierownik Katedry Ekonomiki i Finansów Samorządu Terytorialnego Szkoły Głównej Handlowej. „Są to inwestycje bezpośrednio miejskie, jak i innych podmiotów. W ostatnich latach duże miasta funkcjonowały w warunkach bardzo dużej niepewności finansowej. Trudno jest też zidentyfikować prawdziwą liczbę mieszkańców tych miast” - mówi ekspert.- 22.11.2024, 15:32
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Projekt Baltica 2 przechodzi z fazy przygotowania inwestycji do realizacji PAP
„Trwają przygotowania lądowej części projektu. Rok 2027 to etap instalacji morskich turbin wiatrowych i oddanie całego przedsięwzięcia do eksploatacji. A późnej kilkadziesiąt lat efektywnej produkcji zielonej energii dla polskich odbiorców” – mówił Bartosz Fedurek, prezes zarządu PGE Baltica, podczas konferencji Offshore Wind Poland 2024. Baltica 2 jest wspólnym projektem PGE i Ørsted.- 22.11.2024, 14:04
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Kraj kontrastów. Kazachstan stawia na rozwój turystyki i zaprasza do odwiedzin
Od kosmopolitycznej stolicy Astany przez spokojny region Ałmaty z malowniczymi górami, rwącymi rzekami i krystalicznie czystymi jeziorami po mistyczne pustynie Mangystau oraz starożytne miasta Jedwabnego Szlaku - Kazachstan ma wiele do zaoferowania. I doskonale zdaje sobie z tego sprawę.- 22.11.2024, 13:16
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Ambasada Kazachstanu