Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Festiwal zostanie zorganizowany 29 listopada w krakowskim kinie Kijów.Centrum przy alei Krasińskiego 34 w godz.18-22. Podobne jak w ubiegłych latach najciekawszą atrakcją programu będzie konkurs filmowy w którym adrenalina, kurz, błoto, endorfiny i pełne pasji katownie sprzętu rowerowego mają odgrywać główne role.
„Zaprosimy najlepszych polskich producentów, zostawiając jednocześnie możliwość udziału najciekawszych amatorskich produkcji tego sezonu. W tym roku dodatkowo poszerzamy kategorie festiwalowe o bikeBoard MTB Zdjęcie Roku 2018 i Rowerowe Zdjęcie Roku, wykonane przy użyciu kamerki GoPro” - mówi Tomasz Kubik z agencji Zooteka, która odpowiada za organizację MTB Film Festival presented by KROSS.
Dla najlepszych filmowców przewidziano do wygrana flagowe modele kamer GoPro. To wtedy nastąpi też oficjalna premiera górskiego roweru elektrycznego z pełnym zawieszeniem KROSS Soil Boost. Warto zaznaczyć, że na tym wydarzeniu kulturalnym pojawią się również zawodnicy, współpracujący z tą największą marką rowerową w kraju. W tym David Cachon, hiszpański zawodowy kolarz górski i rekordzista Guinnessa.
„Cieszymy się, że mamy okazję wspierać tak świetne wydarzenie jak MTB Film Festiwal. Jest to doskonała okazja, żeby całe środowisko rowerowe zgromadziło się w Krakowie, wspólnie oglądając filmy i dyskutując o sporcie, który jest pasją nas wszystkich” - komentuje Monika Luberadzka, brand manager KROSSA.
W rezultacie podczas finałowego seansu w kinie Kijów.Centrum organizatorzy zaprezentują trzy dodatkowe filmy amatorskie i wyeksponują w holu budynku najlepiej oceniane zdjęcia.
MTB FILM FESTIVAL presented by KROSS
Bilety na festiwal kupimy w cenach 30 zł do 28 listopada oraz 40 zł w dniu festiwalu. Wejściówki będą dostępne w kasach kina Kijów.Centrum i na stronie internetowej www.kijow.pl.
Ze szczegółowym programem imprezy i wszystkimi aktualnościami można zapoznać się na oficjalnym profilu wydarzenia na Facebooku.
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 28.11.2018, 13:22 |
Źródło informacji | KROSS S.A. |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
NCCN przyłącza się do światowych organizacji na rzecz walki z rakiem na pierwszym międzynarodowym spotkaniu szkoleniowo-mentorskim w sprawie planów leczenia onkologicznego
Stowarzyszenie National Comprehensive Cancer Network z siedzibą w USA znalazło się wśród przedstawicieli nawet 75 krajów biorących udział w Cancer Planners Forum w Genewie w Szwajcarii.- 14.05.2025, 13:46
- Kategoria: Zdrowie i styl życia
- Źródło: PR Newswire
-
Eksperci wskazują, że szczepienia ochronne dorosłych to sposób na zdrowsze i dłuższe życie PAP
Populacja w Europie szybko się starzeje, a osoby dorosłe, szczególnie po pięćdziesiątce są grupą narażoną na choroby zakaźnie i wywołane przez nie powikłania. Poprawę ich bezpieczeństwa ma zapewnić opracowywany w UE program szczepień ochronnych. Pierre Van Damme z Uniwersytetu w Antwerpii (Belgia) i prof. Paolo Bonanni z Uniwersytetu we Florencji (Włochy), założyciele Adult Immunization Board (AIB), mówią w rozmowie z PAP, jak i dlaczego powinno się zachęcać dorosłych do szczepień.- 14.05.2025, 09:11
- Kategoria: Zdrowie i styl życia
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Diagnostyka onkologiczna nadal kuleje. Eksperci alarmują: „Rozwiązania potrzebne na wczoraj”
„Już po pierwszym miesiącu funkcjonowania Krajowej Sieci Onkologicznej widzimy konkretne bariery, szczególnie w obszarze diagnostyki. Ale wiemy też, co można i trzeba zmienić” - mówił prof. Piotr Rutkowski, przewodniczący Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, otwierając konferencję online poświęconą najpilniejszym potrzebom systemowym. Brak możliwości rozliczania badań molekularnych z krwi w trybie ambulatoryjnym, niepełne rozpoznania w SOLO-3, przesadna biurokracja i zbyt długie ścieżki decyzyjne - to tylko niektóre z problemów wskazanych przez ekspertów. Kluczowe jest odblokowanie finansowania, uproszczenie procedur, wprowadzenie jednoczasowego skierowania na badania patomorfologiczne i molekularne (warunkowego) oraz przywrócenie akredytacji dla zakładów patomorfologii. „Nie możemy dłużej udawać, że diagnostyka molekularna to dodatek. To warunek skutecznej diagnostyki i leczenia” - podkreśli wielokrotnie eksperci.- 13.05.2025, 16:17
- Kategoria: Zdrowie i styl życia
- Źródło: Polskie Towarzystwo Onkologiczne
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ