Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Telemedycyna nowym wzorem dla biur obsługi klienta
System powstał w oparciu o rozwiązania wykorzystywane w telemedycynie, dostosowując je do procesów obsługi klientów w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.
Na potrzeby ZUS polska firma IT stworzyła dedykowany system e-Wizyta, przeznaczony do umawiania i przeprowadzania wideorozmów z klientami. Co ważne, dzięki zabezpieczeniom w systemach medycznych, połączenie poprzez e-Wizytę w ZUS-ie jest szyfrowane, chroniąc dane poufne klientów. To niekwestionowana przewaga nad popularnymi komunikatorami internetowymi, które bywają nieprawidłowo wykorzystywane do kontaktu z klientami, czy również pacjentami. System e-Wizyta w ZUS zapewnia profesjonalizm kontaktu, chroniąc przed cyber nadużyciami, które mogą dotyczyć również placówek.
Struktura systemu dostosowana do wielostanowiskowej pracy konsultantów ZUS
Szybka reakcja ZUS-u umożliwiła dostosowanie struktury systemu pod wielostanowiskowy charakter pracy konsultantów we wszystkich oddziałach w Polsce. Dzięki temu klienci mają możliwość zamówienia wizyty z 6 obszarów tematycznych, bez konieczności pojawiania się osobiście „przy okienku”. Rozwiązanie wdrożono we wszystkich 43 oddziałach w Polsce. Dodatkowo, w grudniu zwiększono liczbę stanowisk, na których odbywa się zdalna obsługa klientów. Dzięki temu liczba równoczesnych e-Wizyt wzrosła ze 172 do niemal 300.
Szeroki zakres świadczeń online
Rezerwując e-Wizytę w ZUS należy wybrać jej zakres tematyczny. Klienci mogą porozmawiać z ekspertem o sprawach związanych z emeryturami i rentami, wypłatą zasiłków, prowadzeniem firmy, ulgami i umorzeniami, a także uzyskać informacje o zasadach korzystania z tzw. tarczy antykryzysowej. Podczas spotkania istnieje również możliwość potwierdzenia profilu na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. Do połączenia się z pracownikiem ZUS wystarczy komputer lub inne urządzenie z dostępem do internetu i kamerą.
O zakresie możliwości systemu przeczytasz w bezpłatnym materiale: https://www.comarch.pl/healthcare/e-wizyta-w-zus/
Korzyści związane z cyfryzacją placówki
Wprowadzenie nowego systemu pozwoliło na rozładowanie kolejek w placówce oraz umożliwiło szybsze załatwienie spraw przez klientów. Poufne dane interesantów są całkowicie bezpieczne dzięki szyfrowanym połączeniom. Dzięki e-Wizycie w ZUS, Zakład Ubezpieczeń Społecznych bez przeszkód i przestojów realizuje swoje usługi nie narażając klientów oraz pracowników na ewentualne zakażenie.
Co po pandemii? – zasadność zastosowania systemu po Covid-19
System e-Wizyta w ZUS to rozwiązanie skrojone pod dzisiejsze potrzeby rynkowe, wynikające z pandemii COVID-19. Ale czy po pandemii nadal będziemy chcieli korzystać z tego typu systemów? Wydaje się, że jest to nieuniknione, gdyż zdalne wizyty zapewniają dużą wygodę dla klientów i pracowników. Comarch wyszedł naprzeciw innym placówkom obsługującym klientów w tzw. okienku przyjęć i stworzył siostrzany system Comarch e-Consultant. Dzięki temu, już nie tylko ZUS może korzystać z technologicznych udogodnień urzędowych, ale wszystkie firmy, które chciałyby przyjmować petentów na odległość.
Bezpłatny webinar dla placówek z biurem obsługi klienta
W celu zaprezentowania systemu, Comarch organizuje bezpłatny webinar, podczas którego firma przedstawi szerokie możliwości systemu dla placówek z każdego sektora gospodarczego. W trakcie webinaru przedstawione zostanie również wdrożenie e-Wizyty w ZUS z komentarzem kierownika projektu.
Wydarzenie zaplanowane jest na 10.03.2021 roku, na godz. 10.00. Aby dołączyć do wydarzenia, należy zarejestrować się przez stronę: https://event.comarch.com/healthcare/pl/comarch-e-consultant/
Źródło informacji: PAP MediaRoom
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 24.02.2021, 08:30 |
Źródło informacji | PAP MediaRoom |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Przeciwdziałanie dezinformacji w temacie OZE wymaga podjęcia działań edukacyjnych PAP
Tomasz Guzowski, prezes OX2, firmy działającej na rynku energetyki odnawialnej, uważa, że przez ostatnich sześć lat wzrosła akceptacja społeczna dla OZE, ale nadal potrzebne jest prowadzenie działań edukacyjnych, zwłaszcza z powodu dezinformacji na ten temat, z którą mamy do czynienia.- 30.04.2025, 13:27
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Link11 brings three brands together on one platform with new branding
- 30.04.2025, 09:53
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: APA-OTS
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ