Newsletter

Zdrowie i styl życia

Inauguracja IX edycji akcji Polscy Okuliści Kontra Jaskra

06.03.2025, 16:29aktualizacja: 06.03.2025, 16:34

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - Kadr z filmu
PAP - Kadr z filmu
Termin debaty: 05.03.2025, godz. 10:30

Konferencja inaugurująca IX edycję akcji Polscy Okuliści Kontra Jaskra w związku z obchodami Światowego Tygodnia Jaskry. Wydarzenia będą mieć miejsce w dniach 9-15 marca 2025 r.

Akcja POKJ to bezpłatne badania przesiewowe w kierunku jaskry; organizują je zaangażowane gabinety i przychodnie okulistyczne w całej Polsce.

Źródło informacji: Polskie Towarzystwo Okulistyczne

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 06.03.2025, 16:29
Źródło informacji Polskie Towarzystwo Okulistyczne
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ