Newsletter

Zdrowie i styl życia

Emma Sleep: tym razem zrealizujesz swoje noworoczne postanowienia

23.02.2024, 08:30aktualizacja: 23.02.2024, 08:30

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Emma Sleep (1)
Emma Sleep (1)
Jak pokazują badania przeprowadzone przez Emma Sleep zdecydowanej większości ludzi w Polsce (86.4%) nie udaje się zrealizować wszystkich swoich postanowień noworocznych z powodu stałego zmęczenia i braku energii*. Marka ogłasza konkurs, który pomoże Polakom zrealizować ich plany na 2024 rok. Zgłoszenia można wysyłać do 28 lutego.
  • Dominujące postanowienia wśród Polaków to: poprawa formy (37,2%), utrata kilogramów (33%), poprawa zdrowia psychicznego (32,6%), czy też lepszy sen i wypoczynek (14,8%).
  • W tym samym badaniu spora liczba Polaków (22,1%) przyznała, że są gotowi podjąć kolejną próbę realizacji postanowień noworocznych.
  • W związku z tym marka Emma Sleep postanowiła pomóc Polakom w ich realizacji w 2024 roku.

Według badań przeprowadzonych przez Emma Sleep, wspólnie z firmą Appinio, potwierdzono, że wielu Polaków nie realizuje wszystkich swoich postanowień noworocznych - głównie z powodu braku motywacji (55,8%) oraz zmęczenia i braku energii (42,1%). Wspomniane niepowodzenia skutkują podwyższonym poziomem rozczarowania (42,6% respondentów) i frustracji (20,5%). Z kolei aż 91% respondentów uważa jakość snu za istotną w osiąganiu swoich celów.

 

Emma Sleep (2)

Emma Sleep (3)

Zdaniem Theresy Schnorbach, lidera Zespołu Badań nad Snem w firmie Emma Sleep „wypoczęty umysł i ciało są lepiej przygotowane do radzenia sobie z wyzwaniami, podejmowania świadomych decyzji i utrzymania motywacji. Zdrowy sen wzmacnia funkcje poznawcze, wspierając kreatywność i umiejętności rozwiązywania problemów, które są kluczowe dla osiągania wyznaczonych sobie celów".

Emma Sleep (4)

Pomimo trudności w osiągnięciu noworocznych postanowień, wielu Polaków zdecydowało się na postawienie sobie nowych wyzwań w 2024. 

Emma Sleep (5)

W związku z powyższym, marka Emma Sleep ogłosiła konkurs, który może pomóc w ich realizacji.

Ci, którzy chcą spędzić więcej czasu z rodziną mają szanse na vouchery do parku rozrywki dla całej rodziny. Ci, którzy szukają mocniejszych wrażeń mogą otrzymać od Emmy skok ze spadochronem lub lot w tunelu aerodynamicznym w Warszawie. Z kolei ci, którzy pragną poprawy związku mogą liczyć m.in. na romantyczną kolację w ekskluzywnej restauracji. 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odwiedzić stronę konkursową i wypełnić formularz z postanowieniem na 2024. Emma — The Sleep Company wyłoni szczęśliwych zwycięzców w ostatnim dniu lutego.

*Badanie zostało zlecone przez firmę Emma Sleep i przeprowadzone przez Appinio na próbie 2000 dorosłych Polaków w styczniu 2024 roku.

O Emma Sleep

Emma Sleep jest wiodącą marką snu działającą w modelu Direct-to-Consumer. Założona w 2013 r. przez dr Dennisa Schmoltziego i Manuela Muellera w Niemczech działa w ponad 30 krajach i w 2023 roku osiągnęła obroty bliskie 1 biliona euro. Produkty Emma® są sprzedawane przez internet, oraz w 3500 sklepach stacjonarnych na całym świecie. 

Emma z powodzeniem współpracuje z ponad 200 sprzedawcami detalicznymi. Ponad 1000 członków zespołu Emma pracuje w biurach we Frankfurcie (Niemcy), Manili (Filipiny), Lizbonie (Portugalia), Mexico City (Meksyk), Bukareszcie (Rumunia) i Szanghaju (Chiny), starając się zapewnić ludziom na całym świecie lepszą jakość snu.

Więcej informacji na temat Emma Sleep można znaleźć na stronie https://www.emma-materac.pl/biuro-prasowe/ lub emma-materac.pl.

Źródło informacji: Emma Sleep
 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 23.02.2024, 08:30
Źródło informacji Emma Sleep
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii