Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Organizatorzy konkursu - agencja Mr Target, szuka 50 osób, które chcą poprawić jakość swojego życia i są gotowe na zmiany.
Jak wziąć udział w konkursie?
W pierwszym etapie wystarczy wypełnić formularz konkursowy i odpowiedzieć na pytanie konkursowe („Dlaczego chcesz przeżyć przygodę z dietą Cambridge?”). Zgłoszenia będą przyjmowane do 2 listopada. Każda z wybranych 50 osób otrzyma nagrodę w postaci bezpłatnego 4-tygodniowego Programu Odchudzania Cambridge, ufundowaną przez wyłącznego dystrybutora produktów Cambridge - spółkę Hol-Trade.
Porady dietetyczne, metamorfoza, SPA
Przed przystąpieniem do diety wymagane jest odbycie darmowej konsultacji dietetycznej z certyfikowanym Konsultantem Programu Odchudzania Cambridge.
Trzy osoby, które w trakcie trwania programu zrzucą najwięcej ze swojej wagi w udziale procentowym, w nagrodę przejdą najbardziej spektakularną metamorfozę w luksusowym hotelu Talaria Resort & Spa w Trojanowie (łączna wartość trzech nagród głównych to ok. 5 700 zł), której fundatorem jest również spółka Hol-Trade.
Inspirująca ambasadorka projektu
Ambasadorką projektu jest Justyna Tomańska, pisarka, blogerka, fit mama, która schudła aż 26 kg od momentu przejścia na dietę, jednak swoje ostatnie nadplanowe 5 kg, których nie mogła pozbyć się przy użyciu tradycyjnych metod odchudzania, zgubiła właśnie dzięki Programowi Odchudzania Cambridge. Filmy pokazujące podróż Justyny Tomańskiej z dietą Cambridge można znaleźć m.in. w serwisie YouTube.
Program Odchudzania Cambridge oparty jest na 6 stopniach energetycznych, które pozwalają zredukować masę ciała, a potem ją ustabilizować, aby nie doszło do efektu jo-jo. Dieta opiera się na połączeniu gotowych, niskokalorycznych i zbilansowanych produktów Cambridge z posiłkami konwencjonalnymi. Niewątpliwym atutem Programu jest również bezpłatna opieka osobistego dietetyka/Konsultanta Programu Odchudzania Cambridge.
Zgłoszenia będą przyjmowane do 2 listopada. Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy na stronie: www.konkurs.dieta-cambridge.pl.
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 25.10.2016, 14:59 |
Źródło informacji | Agencja Mr Target |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
Nowa terapia daje nadzieję chorym na tętnicze nadciśnienie płucne PAP
Tętnicze nadciśnienie płucne (TNP) to rzadka choroba kardiologiczna. Nieleczona może prowadzić do śmierci. Badania kliniczne nad nowym lekiem, prowadzone przez prof. Grzegorza Kopcia z Ośrodka Chorób Krążenia Płucnego UJ w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Jana Pawła II, dały bardzo dobre rezultaty i napawają chorych optymizmem.
- 07.01.2025, 08:00
- Kategoria: Zdrowie i styl życia
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Technologia w służbie zdrowia: dlaczego dane ze smartwatchy warto pokazać lekarzowi?
Z urządzeń ubieralnych, czyli inteligentnych zegarków i opasek, korzysta ponad 1/3 Polaków - wynika z badania Huawei CBG Polska [1]. Sprzęty te pozwalają na monitorowanie aktywności fizycznej, a także kluczowych parametrów zdrowotnych, takich jak tętno i saturacja krwi, a nawet EKG czy ciśnienie tętnicze. Dane te mogą dostarczać cennych informacji zarówno posiadaczowi zegarka, jak i lekarzowi, wspierając diagnostykę. W praktyce zaledwie 25% użytkowników pokazała doktorowi zebrane w ten sposób wyniki. Dlaczego tak się dzieje? I czy warto promować wykorzystywanie danych odpacjenckich w polskiej służbie zdrowia?- 30.12.2024, 13:13
- Kategoria: Zdrowie i styl życia
- Źródło: Huawei