Pobierz materiał i Publikuj za darmo

CoinDeal to giełda kryptowalut założona przez trzech wrocławian: Adama Bicza, Kajetana Maćkowiaka i Filipa Dzierżaka. W lipcu ubiegłego roku głośnym było podpisanie umowy sponsoringowej z klubem Premier League Wolverhampton Wanderers. Logo firmy znajduje się na rękawkach piłkarzy, ale też na fotelach ławki rezerwowych czy bandach elektronicznych.
Pierwsze sukcesy z tej współpracy to m.in. 31 milionów PLN wygenerowanej wartości medialnej na koniec sierpnia. Po kolejnych trzech miesiącach ta suma wzrosła o kolejne 60 milionów złotych, a CoinDeal może poszczycić się rewelacyjnymi wynikami.
Dwukrotny wzrost ekwiwalentu, to wynik aż 14 meczów rozegranych w Premier League w badanym okresie. Pięć z tych pojedynków to domowe potyczki Wilków, które były transmitowane w telewizji. Wśród nich były spotkania z Evertonem, Burnley, Tottenham Hotspurs, Huddersfield Town oraz Manchesterem City.
„Wyniki są świetne i nie tylko w wartości medialnej, bo Wilki grają po prostu genialnie, a warto nadmienić, że są beniaminkiem w bardzo trudnej i wymagającej lidze. Oprócz wyników z badań ekspozycji w mediach dzięki współpracy z Wolves, niedawno zarejestrował się u nas 200-tysięczny użytkownik. Nasz produkt cały czas jest rozwijany. Wprowadzamy opcję premium, gdzie są niższe fee i dedykowany, szybszy dostęp do suportu” – mówi Kajetan Maćkowiak, jeden z założycieli CoinDeal.
Przedstawione wyniki obejmują okres do końca listopada 2018 roku, czyli nie ma w nich pomiarów ostatniej olbrzymiej aktywności CoinDeal w mediach społecznościowych. Ta wynika przede wszystkim z premiery reklamy, którą nagrano z udziałem piłkarzy Wolverhampton Wanderers. W materiale przedstawione są zalety giełdy spójne z wartościami znanymi z boisk piłkarskich.
„Nasz zespół miał dużo zabawy i radości przy tworzeniu materiału ze światowej klasy piłkarzami. 400 tysięcy odtworzeń filmu na YouTube pokazuje, że chyba zrobiliśmy niezłą robotę” – dodaje Kajetan Maćkowiak.
Giełda CoinDeal została założona w marcu 2018 roku i jest jedną z prężniejszych platform wymiany krypto – obecnie oferuje dostęp do 37 kryptowalut, w tym najpopularniejszych, jak ethereum, bitcoin czy litecoin, ale też wielu alternatywnych coinów. Tym jednak, co odróżnia ją od innych, jest możliwość głosowania przez użytkowników nad wprowadzeniem do obrotu nowej kryptowaluty – jeśli osiągnie ona odpowiednią liczbę głosów, zostaje dodana do platformy. Dodatkowo w ostatnim czasie CoinDeal przeniósł siedzibę główną na Maltę i pozyskał certyfikat bezpieczeństwa MDIA, a także wprowadził możliwość płatności w Rublach, obok Dolara, Funta, Euro i Złotówki.
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 04.03.2019, 12:08 |
Źródło informacji | CoinDeal |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Security Operations Center, czyli jak zadbać o ochronę firmy przed cyberzagrożeniami
Aż 83 proc. przedsiębiorstw odnotowało minimum jeden incydent związany z zagrożeniem bezpieczeństwa danych w sieci w 2024 roku - podaje VIII edycja badania „Barometr Cyberbezpieczeństwa” KPMG. Respondenci mieli do czynienia najczęściej z wyciekiem danych wskutek złośliwego oprogramowania. Niestety, firmom trudno zrekrutować i utrzymać wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Rozwiązaniem mogą być subskrypcyjne usługi bezpieczeństwa, np. SOC (Security Operations Center). Dlaczego warto w nie zainwestować?- 22.04.2025, 09:12
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Orange
-
Image
VELUX na szczycie TOGETAIR: aż 70 proc. budynków w Polsce wciąż jest nieefektywna energetycznie PAP
Aleksandra Stępniak, public affairs manager w VELUX Polska, podzieliła się z gośćmi 6. edycji szczytu klimatycznego TOGETAIR w Warszawie niepokojącymi danymi: tak zwany „syndrom chorych budynków” dotyka co czwartego Polaka, a 70 proc. naszych budynków wciąż jest nieefektywna energetycznie. Oznacza to, że pracujący bądź mieszkający w nich ludzie są narażeni na nadmierny hałas, brak światła lub inne czynniki, istotnie wpływające na ich zdrowie oraz jakość życia.- 22.04.2025, 09:02
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MeediaRoom
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ