Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Rak płuca stanowi największe wyzwanie w obszarze onkologii, pięcioletnie przeżycie uzyskuje się w Polsce u zaledwie 15 proc. chorych. Niezadowalające wyniki są związane z późnym rozpoznawaniem oraz niedostateczną dostępnością do diagnostyki i leczenia. Na spotkaniu zostanie zaprezentowany najnowszy raport nt. sytuacji pacjentów z rakiem płuca. Organizatorzy wraz z ekspertami będą rozmawiać o osiągnięciach ostatnich 2 lat oraz najpilniejszych wyzwaniach.
W debacie udział wezmą m.in. prof. Dariusz Kowalski, prof. Rodryg Ramlau, prof. Tadeusz Orłowski, prof. Joanna Didkowska, dr Beata Jagielska, Szymon Chrostowski, Beata Ambroziewicz.
Rejestracja: konferencja@wygrajmyzdrowie.pl, tel. 507087347
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
POBIERZ ZAŁĄCZNIKI
Data publikacji | 31.01.2020, 15:35 |
Źródło informacji | Fundacja „Wygrajmy Zdrowie” |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Dyżurnet.pl działający w strukturach NASK: dzieciństwo powinno być wolne od podtekstów seksualnych PAP
W internecie pojawiają się treści pokazujące dzieci w sytuacjach nieodpowiednich. Takich, które naruszają ich granice i godność. „Niestety, dzieci rzadko informują opiekunów, że wdały się w dwuznaczne relacje z kimś dorosłym” - mówiła Martyna Różycka, kierowniczka Działu Reagowania na Nielegalne Treści w Internecie Dyżurnet.pl podczas debaty „Jak chronić się przed nieodpowiednimi treściami w sieci?", zorganizowanej przez NASK i Ministerstwo Cyfryzacji.- 22.08.2025, 12:40
- Kategoria: Polityka i społeczeństwo
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
PAP na lekkoatletycznych MŚ Tokio PAP
Od 13 do 21 września Polska Agencja Prasowa będzie obecna na lekkoatletycznych mistrzostwach świata w Tokio. Ekipa reporterska przygotuje kompleksowe relacje - od newsów po kulisy i rozmowy z gwiazdami. Będziemy wszędzie tam, gdzie Ewa Swoboda, Natalia Bukowiecka, Anita Włodarczyk, Paweł Fajdek, Piotr Lisek i cała kilkudziesięcioosobowa biało-czerwona ekipa.- 22.08.2025, 09:46
- Kategoria: Zdrowie i styl życia
- Źródło: Polska Agencja Prasowa
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ