Newsletter

Webcast o standardach ESG, które mogą wspierać walkę z korupcją

06.12.2022, 15:01aktualizacja: 06.12.2022, 15:07

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - Jak wdrażanie standardów ESG może wspierać walkę z korupcją?
PAP - Jak wdrażanie standardów ESG może wspierać walkę z korupcją?
W czwartek, 8 grudnia o godz.13.00, zapraszamy na ostatni webcast z cyklu Eksperckich rozmów PAP na temat przeciwdziałania praniu pieniędzy. O znaczeniu standardów ESG w zwalczaniu korupcji porozmawiamy z Marcinem Zdrojowym, głównym ekspertem ds. przeciwdziałania praniu pieniędzy w ING Hubs Poland.

ESG dotyczy działań podejmowanych na rzecz ochrony środowiska, odpowiedzialności społecznej i ładu korporacyjnego. Coraz więcej organizacji na całym świecie wdraża zasady, które mają pozwolić im rozwijać się w sposób bardziej zrównoważony i odpowiedzialny, dbając o otoczenie, w którym funkcjonują. Włączanie ESG do strategii przedsiębiorstwa i przygotowywanie raportów niefinansowych wynika również z wymogów zgodności z regulacjami.

Eksperta z ING Hubs Poland zapytamy, jak wygląda wdrażanie ESG w instytucjach finansowych i w jaki sposób wiąże się to z zapobieganiem praniu pieniędzy. Porozmawiamy o tym, czym jest korupcja, co odróżnia ją od działań określanych jako przestępczość finansowa oraz co mogą robić instytucje finansowe, aby ograniczać nielegalne procedery?

Zapraszamy do udziału online w rozmowie i zadawania pytań (sesja Q&A): https://bit.ly/3P9mr3Z 

Spotkanie można oglądać w serwisach: https://pap-mediaroom.pl, https://biznes.pap.pl, https://debata.infostrefa.tv.

Partnerem merytorycznym cyklu Eksperckich rozmów PAP jest ING Hubs Poland.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 06.12.2022, 15:01
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ