Pobierz materiał i Publikuj za darmo

DÜSSELDORF, Niemcy, 29 kwietnia 2025 r. /PRNewswire/ - Firma Hach ma przyjemność wprowadzić na rynek europejski analizator azotu amonowego NH6000sc, wyposażony w sprawdzoną technologię elektrod GSE (Gas Sensing Electrode), zapewniający sześć miesięcy nieprzerwanej pracy przy 30% mniejszym zużyciu odczynników. Zaprojektowany w celu podniesienia wydajności operacyjnej i zmniejszenia wymagań konserwacyjnych, NH6000sc prezentuje elegancki, nowoczesny design z widocznymi wskaźnikami i solidną konstrukcją. Usprawnione przepływy pracy związane z konserwacją zmniejszają liczbę punktów kontaktu z operatorem nawet o 67%, wymagając tylko dwóch prac konserwacyjnych rocznie, co podnosi użyteczność rozwiązania i wyznacza nowy standard monitorowania poziomu azotu amonowego na całym świecie.
NH6000sc to przełom w analizie azotu amonowego zapewniający niezrównaną wydajność i wartość dla użytkowników. Dzięki ograniczeniu potrzeby konserwacji o 50% w porównaniu do poprzednich generacji i innowacyjnym funkcjom, takim jak pobieranie próbek do porównań laboratoryjnych, produkt wyznacza nowe standardy w zakresie prostoty obsługi. Automatyczna kalibracja, walidacja i czyszczenie zapewniają precyzyjne dane, a diagnostyka predykcyjna minimalizuje przestoje. Dodatkowo NH6000sc charakteryzuje się o 50% dłuższą żywotnością sprężarki, wymagającą wymiany co cztery lata zamiast dwóch, co jeszcze bardziej ogranicza częstotliwość rutynowej konserwacji.
Wydajność NH6000sc zwiększają nowo zintegrowane systemy filtracji FX610 i FX620, zaprojektowane w celu zaspokojenia zmieniających się potrzeb współczesnych specjalistów z branży wodociągowej i uzdatniania wody. FX610 jest o 70% lżejszy od poprzednich modeli, co znacznie ułatwia instalację i konserwację, podczas gdy solidny FX620 posiada zaawansowane funkcje oczyszczania powietrza i wykrywania przepływu, aby zapewnić niezawodne działanie. Dzięki tym zintegrowanym modułom filtracyjnym użytkownicy korzystają z usprawnionej konfiguracji, zwiększonego bezpieczeństwa obsługi i niezawodnego dostarczania próbek, co stanowi przełomową zmianę dla tych, którzy chcą zoptymalizować wydajność i zmniejszyć wyzwania operacyjne w zastosowaniach komunalnych i przemysłowych.
„NH6000sc to prawdziwy postęp w analizie jakości wody i odpowiedź na kluczowe wyzwania stojące przed naszymi klientami. Rozwiązanie, które ułatwia zachowanie zgodności z nowymi przepisami i pozwala zmniejszyć częstotliwość konserwacji, zostało zaprojektowane w celu zaoszczędzenia czasu, wydłużenia sprawności i zwiększenia bezpieczeństwa podczas pracy. W połączeniu z naszym doświadczeniem w zakresie usług to coś więcej niż analizator - to zaufany partner w podnoszeniu wydajności operacyjnej” - Tom Bolling, prezes firmy Hach.
Analizator NH6000sc jest nie tylko wysoce funkcjonalny, ale także cechuje się innowacyjną konstrukcją przyrządów. Aby dowiedzieć się, jak może on zrewolucjonizować operacje monitorowania jakości wody, odwiedź stronę:
Hach
Hach, globalna firma zajmująca się analizą wody i innowacjami w tym zakresie, opracowuje niezawodne, dokładne przyrządy i odczynniki chemiczne, które zapewniają wysoką jakość wody ludziom na całym świecie. Hach usprawnia analizę wody dzięki produktom, które zapewniają klientom rozwiązania w różnych branżach: komunalnej, spożywczej, energetycznej i produkcyjnej. Jako spółka operacyjna Veralto, która weszła do obrotu publicznego w październiku 2023 r., Hach oferuje szeroką gamę narzędzi do analizy wody i zróżnicowanych rozwiązań do uzdatniania wody, które chronią jakość najważniejszego zasobu na świecie. Odwiedź www.Hach.com, aby dowiedzieć się więcej.
Wideo - https://mma.prnewswire.com/media/2665643/Hach_launches_NH6000sc.mp4
Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1294889/5269812/Hach_Logo.jpg
Żródło: Hach
Żródło informacji: PR Newswire
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
Data publikacji | 29.04.2025, 09:33 |
Źródło informacji | PR Newswire |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |