Newsletter

Zdrowie i styl życia

Debata pt. „Rak prostaty - wyzwania diagnostyczne i terapeutyczne”

14.11.2023, 09:41aktualizacja: 14.11.2023, 16:14

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Termin: 08.11.2023, godz. 14:00

Listopad jest miesiącem świadomości męskich nowotworów. Z tej okazji redakcja „Pulsu Medycyny” zorganizowała debatę pt. „Rak prostaty - wyzwania diagnostyczne i terapeutyczne”. Podczas dyskusji eksperci wyjaśnili m.in. jakie jest znaczenie badania stężenia PSA w wykrywaniu raka prostaty i dlaczego mężczyźni z tym nowotworem powinni zostać objęci diagnostyką molekularną. Specjaliści odpowiedzieli także na pytanie, kiedy pacjent z rakiem prostaty wymaga leczenia, a kiedy jedynie obserwacji oraz jakie opcje terapeutyczne są dostępne dla chorych z zaawansowanym rakiem stercza.

Źródło informacji: Puls Medycyny

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 14.11.2023, 09:41
Źródło informacji Puls Medycyny
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii