Newsletter

Zdrowie i styl życia

Nagroda dla prezes Angelini Pharma

02.02.2023, 15:15aktualizacja: 02.02.2023, 15:55

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Angelini Pharma Polska
Angelini Pharma Polska
Agnieszka Leszczyńska, prezes Angelini Pharma Polska, otrzymała nagrodę specjalną w konkursie Sukces Roku w Ochronie Zdrowia. Wyróżnienie przyznano za aktywności w obszarze wspierania lekarzy i specjalistów, zwłaszcza psychiatrii i neurologii.

Nagrody w Konkursie „Sukces Roku 2022 w Ochronie Zdrowia - Liderzy Medycyny” przyznano po raz 22. Organizatorem wydarzenia były Wydawnictwo Termedia oraz redakcje „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego”.

„Jestem bardzo dumna z wyróżnienia, które przypadło Angelini Pharma Polska. Dla całego naszego zespołu wprowadzanie na rynek nowoczesnych terapii to nie tylko: współpraca z ekspertami medycznymi w danej dziedzinie - szerzenie wiedzy o skuteczności i działaniu leku, ubieganie się o refundację - by zapewnić chorym dostęp do leku, ale przede wszystkim dialog z pacjentem” - mówi Agnieszka Leszczyńska, prezes zarządu Angelini Pharma Polska.

Celem konkursu było wyłonienie i nagrodzenie osób oraz podmiotów, które w ostatnim roku szczególnie wyróżniły się w polskiej medycynie. Agnieszka Leszczyńska została doceniona za aktywności w obszarze wspierania nowoczesnych terapii oraz lekarzy i specjalistów z dziedziny psychiatrii i neurologii.

„Staramy się budować świadomość, że przy nowoczesnym leczeniu chory może prowadzić takie samo życie jak człowiek zdrowy (założyć rodzinę, być aktywnym zawodowo i społecznie), destygmatyzować choroby (szczególnie te psychiczne czy neurologiczne), zachęcać pacjenta do aktywnego udziału w życiu. Bardzo się cieszę, że nasze starania zostały zauważone” - dodaje prezes Angelini Pharma.

W konkursie „Sukces Roku 2022 w Ochronie Zdrowia - Liderzy Medycyny” wyróżniono w sumie 30 osób w 10 kategoriach. Wśród laureatów znaleźli się zarówno przedstawiciele placówek medycznych publicznych i prywatnych (w kategorii menadżer), jak i liderzy w zakresie poszczególnych dziedzin (innowacyjny szpital, zdrowie publiczne, działalność charytatywna, media i public relations).

Osobowością Roku w Medycynie został dr. n. med. Andrzej Mądrala, członek rady Pracodawców RP, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej, wiceprezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych, wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Centrum Medycznego Mavit. 

Źródło informacji: PAP MediaRoom

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 02.02.2023, 15:15
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii