Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Czasopismo OSOZ Polska zaprasza na 22. Międzynarodowy Kongres "Innowacyjna Ochrona Zdrowia". Jedno z najważniejszych w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzeń poświęconych nowoczesnej medycynie i farmacji odbędzie się 4 i 5 kwietnia 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wstęp na konferencję jest bezpłatny.
Ponad 100 ekspertów z Polski i zagranicy podzieli się wiedzą w tematach związanych z digitalizacją rynku zdrowia, zarządzaniem placówkami medycznymi i farmaceutycznymi, e-zdrowiem oraz jakością i wspomaganiem procesów opieki nad pacjentem z wykorzystaniem narzędzi IT. W dwudniowym kongresie weźmie udział 1 200 gości. W programie m.in. 12 sesji, dyskusje i debaty oraz uroczysta Gala Liderów Ochrony Zdrowia.
Pierwszy dzień zdominują zagadnienia szeroko pojętej służby zdrowia, w drugim dniu punktem ciężkości debat i wykładów będzie farmacja. Sesje tematyczne zorganizowane zostały we współpracy m.in. z European Connected Health Alliance, Stowarzyszeniem Menedżerów Opieki Zdrowotnej, Naczelną Izbą Pielęgniarek i Położnych, Federacją Szpitali Polskich i Uczelnią Łazarskiego w Warszawie. Wśród głównych zagadnień znalazły się: elektroniczna dokumentacja medyczna 2018, zarządzanie placówkami ochrony zdrowia, pielęgniarka i położna w dobie cyfryzacji, nowoczesna służba zdrowia, kompetencje menedżerów, koordynowana opieka zdrowotna, nowe wyzwania dla farmaceutów, dyrektywa fałszywkowa, farmacja szpitalna, opieka farmaceutyczna, organizacje pozarządowe na rynku zdrowia.
Konferencji towarzyszyć będzie tzw. Strefa Innowacji, czyli wystawa kreatywnych rozwiązań w ochronie zdrowia. Wieczorem 4 kwietnia odbędzie się Gala Liderów Ochrony Zdrowia. Uroczystość wręczenia nagród laureatom prestiżowego konkursu Liderów Ochrony Zdrowia wraz z koncertem zaplanowano w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.
Międzynarodowy Kongres OSOZ jest miejscem, gdzie spotykają się przedstawiciele środowiska medycznego, farmaceutycznego oraz organizacji rynku ochrony zdrowia, politycy, naukowcy, lekarze i pielęgniarki, menedżerowie placówek medycznych, pacjenci, firmy działające w sektorze, studenci uczelni medycznych. Uczestnicy rozmawiają o wyzwaniach cyfryzacji ochrony zdrowia i e-zdrowiu, mają okazję poznać praktyczne rozwiązania wdrażane przez liderów rynku z Polski i Europy.
Rejestracja oraz pełny program: www.osoz.pl/forum2017
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
POBIERZ ZAŁĄCZNIKI
Data publikacji | 28.02.2017, 14:38 |
Źródło informacji | Czasopismo OSOZ Polska |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
Image
Wigilijne stoły w Polsce. Opowieść o warzywach, które tworzą świąteczną magię
- 23.12.2024, 09:55
- Kategoria: Ludzie i kultura
- Źródło: Brandmates
-
Bez imienia, bez twarzy, z wielką misją - nowy projekt w sieci
W polskim internecie pojawiła się nowa, anonimowa postać, która działa w cieniu, ale z jasnym celem - szerzenie dobra w wyjątkowy sposób. Nie szuka rozgłosu, ale jej działania mogą zmienić to, jak patrzymy na wsparcie i empatię. Czy internet jest gotowy na coś takiego?- 19.12.2024, 13:16
- Kategoria: Polityka i społeczeństwo
- Źródło: Biuro Prasowe kampanii „Dobro nie potrzebuje twarzy”
-
Image
Koalicja „Na pomoc niesamodzielnym”: każdy powinien mieć łatwy dostęp do apteki PAP
Według danych Rejestru Aptek i GUS około 1,8 mln Polaków nie ma dostępu do apteki w swojej gminie. Dlatego Koalicja „Na pomoc niesamodzielnym” zachęca do międzyśrodowiskowego dialogu z myślą o pacjentach – to główny wniosek konferencji pt. „Apteka dla Pacjenta - nierówny dostęp do leków i opieki farmaceutycznej w samorządach. Jeden problem - wiele perspektyw”.- 19.12.2024, 11:29
- Kategoria: Zdrowie i styl życia
- Źródło: PAP MediaRoom