Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fakro, wiodący producent stolarki okiennej z szeroką gamą produktów z napędami elektrycznymi oraz Grenton, polska spółka technologiczna produkująca i dystrybuująca profesjonalne systemy Smart Home prezentują na swoich stoiskach przykładowe konfiguracje i produkty oparte o przewodowe i bezprzewodowe technologie Inteligentnego Domu.
Fakro jest pionierem w zakresie automatyki okiennej i konsekwentnie poszerza swoje portfolio produktów. Ważnym elementem strategicznym w tym obszarze jest otwartość na szeroką paletę systemów Smart Home, które mogą sterować produktami Fakro.
„Konsekwentnie pokazujemy naszym klientom, że mają szeroki wybór produktów wysokiej jakości, ale też produktów o najwyższym poziomie innowacji na rynku. Jako firma stawiamy na konkurencyjność i otwartość i zależy nam na tym, by nasi klienci mogli podłączać nasze produkty – okna, rolety, żaluzje czy też siłowniki do szerokiej gamy systemów Smart Home. Grenton to system będący jednym z liderów w segmencie Smart Home na polskim rynku. Doskonale sprawdza się w połączeniu z naszą linią produktów Z-Wave, ale może również kontrolować i sterować produktami Electro 24” – mówi Sławomir Gawlik, dyrektor ds. marketingu.
Grenton upatruje we współpracy z Fakro korzyści wynikających z dalszego poszerzenia bazy zintegrowanych zaawansowanych urządzeń wykonawczych w segmencie stolarki okiennej.
„Grenton Smart Home to wyjątkowo przyjazna, prosta i funkcjonalna technologia pozwalająca na zwiększenie komfortu, obniżenie kosztów i polepszenie naszego bezpieczeństwa. By system mógł dostarczyć wszystkich walorów, powinniśmy go połączyć z możliwie dużą liczbą urządzeń domowych. Współpraca z Fakro gwarantuje, że nasi klienci otrzymają dostęp do szerokiej bazy zintegrowanych produktów, a jakość i skuteczność integracji gwarantuje współpraca inżynierów obu firm” – mówi Mariusz Lasek, członek zarządu Grenton.
Na współpracy obu firm zyskają przede wszystkim klienci oraz nowo tworzący się rynek Smart Home.
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 13.02.2019, 11:48 |
Źródło informacji | Grenton |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Producenci cementu: dla przemysłu 2034 rok jest naprawdę pojutrze
Polska branża cementowa jest gotowa do wdrożenia technologii CCS (wychwytywania, transportu i magazynowania CO2), jednak są to inwestycje wiążące się z ogromnymi kosztami - rzędu kilkunastu miliardów PLN dla całego sektora. Dlatego konieczne są stabilne ramy legislacyjne, które pozwolą na wdrożenie technologii CCS w przemyśle oraz stworzenie sieci przesyłowej wraz z miejscami magazynowania CO2.- 08.04.2025, 17:00
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: SPC
-
Montran rozszerza dostęp do swoich usług wsparcia w zakresie płatności natychmiastowych SEPA na całą Europę
- 08.04.2025, 16:40
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PR Newswire
-
Image
SERMATEC gospodarzem wydarzenia Corporate Salon w Atenach zorganizowanego z myślą o wzmocnieniu współpracy europejskiej
- 08.04.2025, 09:34
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PR Newswire
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ