Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Shenzhen, Chiny, 12 września 2019 r. /PRNewswire/ -- Firma Mindray (SZSE: 300760), globalny, wiodący deweloper i dostawca urządzeń oraz rozwiązań medycznych, wprowadziła dziś na rynek automatyczny defibrylator zewnętrzny (ang. Automated External Defibrillator, AED) BeneHeart serii C charakteryzujący się inteligentniejszym działaniem i szybszym dostarczaniem impulsów defibracyjnych, co pozwala na uzyskanie lepszych wyników defibrylacji w nagłym zatrzymaniu krążenia. Seria obejmuje pełne i półautomatyczne wersje i jest dostępna w Europie oraz innych wybranych krajach.
Wykonywanie resuscytacji może być stresującym przeżyciem dla osób bez przygotowania medycznego. Opracowana z myślą o wyzwaniach towarzyszących osobom po raz pierwszy ratującym w ten sposób życie seria C BeneHeart wyposażona jest w wyjątkową technologię ResQNavi, która przeprowadza użytkowników przez proces resuscytacji krok po kroku poprzez animacje (dostępne w wybranych wersjach) i polecenia głosowe. Umiejętności ratownika oceniane są na podstawie czasu potrzebnego do realizacji każdego kroku, a odpowiednie instrukcje i wskazówki przekazywane są w celu zmniejszenia stresu towarzyszącego czynności.
Ponieważ szansa na pomyślność defibrylacji spada z każdą sekundą, urządzenie BeneHeart serii C firmy Mindray umożliwia dostarczenie pierwszego impulsu w mniej niż 8 sekund. Jest to najkrótszy czas pośród urządzeń znajdujących się na rynku, możliwy dzięki zastosowaniu technologii QShock. Rozwiązanie to zmniejsza czas potrzebny na analizę EKG do 5 sekund, a ładowanie jest realizowane w tym samym czasie, dzięki czemu żadna sekunda nie jest zmarnowana. Urządzenie BeneHeart serii C jest jednym z niewielu dostępnych na rynku rozwiązań, które zapewniają do 360 J energii w odpowiedzi na indywidualne potrzeby pacjentów z nagłym zatrzymaniem krążenia. Zwiększa to wyniki zakończenia defibrylacji.
Dzięki wytrzymałości na upadek nawet z wysokości 1,5 metra oraz ocenę IP55 w zakresie wodoszczelności i odporności na kurz defibrylator BeneHeart serii C spełnia wszystkie standardy transportu pozaszpitalnego, w tym w helikopterach, i może być z powodzeniem wykorzystywany w wielu wymagających środowiskach. Wytrzymałe nakładki na elektrody i baterie z 5-letnią żywotnością także zmniejszają całkowity koszt użytkowania urządzenia.
W celu zwiększenia bezpieczeństwa i zmniejszenia kosztów zdalnego zarządzania urządzeniami AED defibrylatory BeneHeart serii C firmy Mindray mogą być podłączone do systemu AED-Alert 2.0 w chmurze przez sieć 4G lub Wi-Fi. Powiadomienia o zmianach stanu defibrylatora są automatycznie przesyłane do managera, co eliminuje konieczność osobistych inspekcji.
„Nagłe zatrzymanie krążenia może wystąpić u pacjentów w dowolnym wieku i miejscu. Po zidentyfikowaniu wyzwań i potrzeb rynku AED firma Mindray opracowała defibrylator BeneHeart serii C w celu wsparcia przeprowadzania skutecznej resuscytacji po zatrzymaniu krążenia z większą pewnością. Nasz system AED-Alert 2.0 pozwala właścicielom defibrylatorów na zarządzanie nimi w bardziej wydajny sposób” - skomentował Eason Zhou, dyrektor działalności międzynarodowej w zakresie monitorowania pacjentów i defibrylacji w Mindray.
https://www.mindray.com/en/product/BeneHeart_C_Series.html
Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/968638/Mindray_BeneHeart_C_Series_AED_applied_gym_sports_environments.jpg
Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/968637/Mindray_BeneHeart_C_Series_AED_helps_people_perform_effective_SCA.jpg
Źródło: Mindray
KONTAKT:
Lorance Wang
e-mail: intl-marcom@mindray.com
tel. +86 755 81887839
UWAGA: Za materiał opublikowany przez Centrum Prasowe PAP odpowiedzialność ponosi jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. (Centrum Prasowe)
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 12.09.2019, 11:14 |
Źródło informacji | PR Newswire |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
T-Mobile burzy bariery i zaprasza na dowolną kawę gratis w Żabce
Choć przełamywanie barier międzyludzkich nie jest skomplikowane, to czasem najtrudniej jest zacząć. A przecież nic tak nie sprzyja rozmowom, jak kawa! Dlatego zapraszamy wszystkich klientów, nie tylko tych, będących abonentami T-Mobile, do skorzystania z okazji – codziennie w Żabce dowolna kawa gratis, którą możesz obdarować drugą osobę.- 18.04.2025, 14:28
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: T-Mobile
-
Image
Już za tydzień XVII Europejski Kongres Gospodarczy - w rolach głównych energia, technologie, twórczy dialog biznesu i decydentów
Tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy (EEC - European Economic Congress) podąża agendą za dynamiką sytuacji geopolitycznej, która dostarcza wielu ważnych tematów do dyskusji. Co jest fundamentem bezpieczeństwa w zmieniającym się świecie i jak rozwijać się gospodarczo adekwatnie do nowych wyzwań? Od 23 do 25 kwietnia 2025 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach toczyć się będą dyskusje na szczycie, z mocną reprezentacją biznesu, w międzynarodowym gronie decydentów i praktyków. 1200 panelistów, ponad 200 sesji i rekordowe zainteresowanie uczestników - to wszystko zapowiada wyjątkową edycję największej tego typu imprezy w Europie Centralnej.- 18.04.2025, 12:18
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Biuro Prasowe EKG
-
Image
Prezes PSEW: dzisiaj wiatr wieje dla polskiej gospodarki PAP
Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej (PSEW) oraz Fundacja Wind Industry Hub (WIH) zaprezentowały „Polską strategię rozwoju przemysłu morskich farm wiatrowych”. Janusz Gajowiecki, prezes zarządu PSEW, twierdzi, że kampania inwestycyjna w morskie farmy wiatrowe nie jest porównywalna z żadnym innym przedsięwzięciem rozwojowym we współczesnej Polsce. Mówimy o skali 300 mld zł nakładów inwestycyjnych w perspektywie 2040 roku.- 18.04.2025, 09:53
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ